З ГОСТИНЦЯМИ ДО ЗВІРІВ

Зима для диких тварин  –  справжнє випробування, бо основний  їхній корм – рослинність. Тому підгодівля звірини відіграє важливу роль у підтриманні її чисельності, служить вагомим чинником попередження чи зменшення пошкоджень лісових і сільськогосподарських угідь, забезпечує виживання багатьох видів тварин в екстремальних  умовах.

Протягом зимового періоду єгерська служба та працівники державної лісової охорони ДП «Ізяславський лісгосп» здійснюють низку біотехнічних заходів: розкладають сіно, кормові віники, висипають фуражне зерно в усіх лісових угіддях підприємства, а також підгодовують пернату дичину на річці Горинь.

Це не лише покращує умови існування диких тварин та птахів, але й дає змогу добре перенести важкі умови зимового періоду.

Велику благодійну  допомогу в підгодівлі диких тварин (11 тонн зернофуражу) надав нашому підприємству генеральний директор ТОВ «Арта-Агро», депутат обласної ради Петро Миколайович Павлюк.

Крім підгодівлі диких тварин у зимовий період єгерська служба та лісова охорона спільно з працівниками Ізяславського відділу поліції постійно проводять рейди з виявлення фактів браконьєрства. З початку 2019 року складено сім протоколів на порушників правил полювання.

Кому не байдужа доля мисливської фауни, може в складних погодних умовах  допомогти їй, адже примноження і збереження  поголів’я диких звірів і птахів – справа кожного з нас.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

DSC_0838 DSC_0165 DSC_0135

 

Виїзна нарада Хмельницького ОУЛМГ

Сьогодні, 11 грудня на базі Старокостянтинівського лісгоспу відбувається виїзна нарада Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. У її роботі беруть участь директори й головні лісничі підвідомчих підприємств, а також партнери лісівників – голова спостережної ради заводу «Красилівагромаш» М.І. Бояршин, генеральний директор цього підприємства А.Д. Чайчук і головний конструктор Б.Я. Гашевський. Виробничники приїхали презентувати виготовлений ними на замовлення лісівників мульчер, що працює на базі трактора МТЗ-82.

Відкриваючи нараду, начальник управління П.С. Пешко заначив, що застосування мульчера на підприємствах сприятиме підвищенню продуктивності і ефективності роботи, зменшенню обсягів ручної праці. Вивільнені працівники займатимуться розвитком побічного користування, яке є генеральною лінією управління.

Потім директор Старокостянтинівського лісгоспу Ю.Д. Грачук ознайомив учасників заходу з основними напрямками роботи підприємства. Присутні переглянули відеоролик про роботу мульчера. А згодом безпосередньо в лісі побачили його роботу.

У програмі наради також знайомство з виробничою діяльністю лісокомплексу,  огляд лісових культур різних років створення.

Детальний звіт про роботу наради буде опубліковано пізніше.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

photo_2019-12-11_09-32-12 photo_2019-12-11_09-31-56 Безымянныйr Безымянный