Уже в 14 областях можна перевірити законність заготівлі деревини онлайн

Станом на сьогодні на сайті пілотного проекту Держлісагентства «Ліс у смартфоні» LK.UKRFOREST.COM оприлюднено інформацію про 37,9 тис. виданих дозвільних квитків на заготівлю деревини. Розроблена онлайн карта рубок, яка також працює в пілотному режимі, поширюється на 14 областей – Чернігівську, Полтавську, Рівненську, Київську, Волинську, Тернопільську, Закарпатську, Житомирську, Сумську, Миколаївську, Вінницьку, Херсонську, Черкаську, Одеську та Новоайдарське лісове господарство Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Як ми вже повідомляли, кожна людина може зайти з комп’ютера чи телефону на сайт LK.UKRFOREST.COM та ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок.

Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.

У загальному переліку можна обрати «Переглянути» та детально ознайомитися з тим чи іншим лісорубним квитком та ділянками, на яких відбувається чи відбуватиметься заготівля деревини, а також переглянути на онлайн карті.

Перебуваючи безпосередньо у лісі, Вам потрібно зайти на сайт LK.UKRFOREST.COM і обрати опцію «Карта».

У Вашому телефоні має бути ввімкнена геолокація. Тоді на онлайн карті автоматично визначиться Ваша геопозиція у лісі. Натиснувши на відповідний номер виділу, Ви побачите інформацію про рубку, а також зможете переглянути відповідний лісорубний квиток.

Перевірити походження деревини можна за номер бирки, автомобіля, товарно-транспортною накладною (ТТН) на сайті OPEN.UKRFOREST.COM.

Зазначимо, наразі державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Держлісагентства продовжує процес технічного завантаження документів та онлайн карти, вдосконалює сервир сайту. Свої зауваження та пропозиції щодо покращення онлайн сервісу можна надіслати ТУТ.

Нагадуємо, на офіційному сайті Державного агентства лісових ресурсів України (Напрямки діяльності » Cортиментна структура всіх видів рубок) оприлюднено орієнтовну сортиментну структуру 2020 року від всіх видів рубок по Держлісагентству.

З інформацією про реалізаційні та фактичні ціни на деревину, аукціонні та тендерні торги можна ознайомитися ТУТ.

Прес-служба Держлісагентства

Новорічні ялинки з Наддністрянщини

ДП “Новоушицьке лісове господарство” уже реалізувало 410 новорічних ялинок, при річному плані 600. Переважно їх відпускали гуртом приватним підприємцям. Проте вистачить і для забезпечення місцевого населення. З цією метою підприємство розгорнуло ялинковий базар у Новій Ушиці. Усі зелені деревця  заготовлено на спеціальних плантаціях з їх вирощування.

Продаж новорічних ялинок проводиться за доступними цінами. Їх відповідність можна легко перевірити на офіційному сайті ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

І хочеться вкотре наголосити, щоб покупці обов’язково перевіряли наявність бирок на новорічних ялинках. Адже їх маркування свідчить про легальність деревця, вказує на його походження та умови зростання. Походження новорічного деревця також можна легко перевірити за індивідуальним штрих-кодом на сайті Держлісагентства.

 

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

1 3

Ізяславський лісгосп серед переможців рейтингу «Сумлінний роботодавець та платник податків – 2019»

У Хмельницькій обласній раді відбулося нагородження переможців обласного рейтингу «Сумлінний роботодавець та платник податків – 2019».

Директор ДП «Ізяславський лісгосп» Петро Курельчук отримав одразу дві відзнаки: Диплом переможця й Подяку за сумлінне і системне наповнення бюджетів усіх рівнів, високу податкову культуру та забезпечення економічного розвитку Хмельниччини у 2019 році.

Критеріями для визначення переможця стали наступні показники: чисельність постійно працюючих працівників у лісгоспі станом на 1 жовтня 2019р. – 255 чол.; середня заробітна плата за 9 місяців – понад 14 тис. грн.; чітке дотримання графіку виплати авансу та заробітної плати; сплата податків до бюджетів усіх рівнів та Єдиного соціального внеску за 11 місяців становила 39,8 млн. грн, або 47 відсотків від загального обсягу реалізації продукції.

 

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

 Грамота Диплом