Конструктивна розмова про підвищення ефективності виробництва

У Новоушицькому лісгоспі відбулася техрада з участю лісничих, начальника декоративно-квіткового розсадника та працівників апарату підприємства. Розглянуто низку питань фінансово-економічного та виробничого напрямків діяльності.

Йшлося про перспективи підвищення ефективності використання лісосировинних ресурсів в 2020 році; про забезпечення росту основних показників фінансово-господарської діяльності підприємства.

Увага акцентувалася й на відтворенні лісів,

проведенні профілактичних заходів з метою зниження виробничого травматизму. Проаналізовано, як додержується законодавство з охорони лісів та як ведеться профілактика правопорушень.

Відбулася конструктивна розмова щодо поліпшення діяльності підприємства. Головний економіст М.М. Хрустінська зробила грунтовний аналіз заготівлі деревини і реалізації продукції за минулий рік. Головні спеціалісти й директор підприємства П.А.

Стецюк обговорили з керівниками підрозділів ефективність роботи та можливі втрачені вигоди.

Головний лісничий О.О. Лукомський висловив пропозиції для покращення роботи в лісокультурному напрямку й для підвищення рівня механізації робіт. Розглянуто робочі питання щодо лісовідновлення в 2020 році.

Підбиваючи підсумки роботи, директор підприємства П.А. Стецюк закликав працівників підвищувати ефективність виробництва та постійно здійснювати оптимізацію виробничих і операційних витрат.

 

Прес-служба ДП «Новоушицьке лісове господарство».

Рисунок2 Рисунок1

Птахи чекають нашої допомоги

 

Напевно, немає потреби доводити користь підгодівлі птахів, яка взимку є одним із найреальніших шляхів допомоги пернатим. Навіть за умови, якщо зима не зовсім схожа на зиму. З метою виховання у школярів дбайливого ставлення до природи рідного краю та почуття відповідальності за довкілля, працівники Національного природного парку «Мале Полісся» організували та провели природоохоронну акцію «Допоможемо птахам взимку» в Мокрецькому навчально-виховному комплексі Ізяславського району..

Спочатку відбулася бесіда про важливість підгодівлі птахів, їх раціон, а також про особливості виготовлення й догляду за годівницями. В ході розмови  учні отримали буклети з корисною інформацією про птахів. Крім цього, учням було проведено майстер-клас з виготовлення годівничок, в якому вони взяли безпосередню участь.

Потім гості разом із учнями на території навчального закладу розвісили годівнички та наповнили їх пташиною їжею.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

IMG_20200122_110258 IMG_20200122_110610 IMG_20200122_110926 IMG_20200122_111442 IMG_20200122_111649 IMG_20200122_112101 IMG_20200122_112220 IMG_20200122_112506 IMG_20200122_112343 IMG_20200122_105103 IMG_20200122_110150

“Ліс у смартфоні” покриває все більшу частину України, – Андрій Заблоцький

Уже мешканці 16 областей України можуть перевірити онлайн законність заготівлі деревини. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів Андрій Заблоцький.

«Сьогодні на сайті https://lk.ukrforest.com завантажили ще дві області – Хмельницьку та Дніпропетровську», – зазначив він, закликавши громадян тестувати та користуватися онлайн-сервісом.

Також він повідомив, що протягом наступних місяців планується завершити онлайн карту рубок по всій Україні.

Зазначимо, кожна людина може зайти з комп’ютера чи телефону на сайт LK.UKRFOREST.COM та ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок.

Реєстр містить низку опцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал та виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.

У загальному переліку можна обрати «Переглянути» та детально ознайомитися з тим чи іншим лісорубним квитком та ділянками, на яких відбувається чи відбуватиметься заготівля деревини, а також переглянути на онлайн карті.

Перебуваючи безпосередньо у лісі, Вам потрібно зайти на сайт LK.UKRFOREST.COM і обрати опцію «Карта».

У Вашому телефоні має бути ввімкнена геолокація. Тоді на онлайн карті автоматично визначиться Ваша геопозиція у лісі. Натиснувши на відповідний номер виділу, Ви побачите інформацію про рубку, а також зможете переглянути відповідний лісорубний квиток.

Зараз державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Держлісагентства продовжує процес технічного завантаження документів та онлайн карти, вдосконалює сервир сайту. Свої зауваження та пропозиції щодо покращення онлайн сервісу можна надіслати ТУТ.

Прес-служба Держлісагентства