Спільна нарада лісівників та поліції

З метою підвищення ефективності роботи із запобігання та боротьби з незаконними рубками, попередження розкрадання лісопродукції  в ДП «Старокостянтинівське ЛГ»  проведено спільну нараду лісівників  та представників  поліції на чолі з начальником Старокостянтинівського відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області Анатолієм Чубенком.  Йшлося про поліпшення взаємодії працівників державної лісової охорони та  поліції.
На нараді  оновлено  існуючий план взаємодії лісівників та поліції й погоджено графік майбутніх спільних чергувань.
Директор лісгоспу Юрій Грачук   проінформував про роботу рейдових бригад, наголосивши, що постійне патрулювання лісових масивів дає добрі результати. Зокрема на території держлісфонду суттєво знизилась кількість правопорушень.
Окрім постійних рейдів працівники лісгоспу ведуть активну співпрацю з населенням, розміщують аншлаги та інформаційні стенди на лісівничу тематику, встановлюють шлагбауми та перекривають лісові дороги на найбільш небезпечних ділянках. Всі випадки лісопорушень широко висвітлюються в ЗМІ.
Велику увагу державна лісова охорона також зосереджує на охороні мисливської фауни від браконьєрів. Для боротьби з цим негативним явищем спільно з правоохоронними органами постійно здійснюються рейдові виїзди.
Координація дій між лісівниками й поліцією та регулярне проведення спільних рейдів і надалі сприятиме зменшенню кількості незаконних рубок і випадків браконьєрства,

Прес-служба ДП «Старокостянтинівське лісове господарство».

img-0019-b8 img-0020-a3 img-0017-e1

 

Затримали порушника полювання

Лісова охорона ДП «Шепетівський лісгосп» і працівники поліції проводили черговий рейд з охорони лісових мисливських угідь.

Їм попався порушник правил полювання. Громадянин С.  без дозвільних документів промишляв в темну пору доби.  Під час його затримання працівники поліції вилучили незареєстровану мисливську рушницю. Складено протокол. Тепер горе-мисливцю доведеться сплатити штраф.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

зображення_viber_2020-01-24_02-45-20′’

У Славуті затримали чоловіка, який намагався дати хабаря слідчому за непритягнення його до кримінальної відповідальності