КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП «СЛАВУТСЬКИЙ ЛІСГОСП»

IMG-cf142f5d31e65ca735e3e8cf4f4e60c4-VУ  ДП «Славутське лісове господарство» відбулася конференція трудового колективу з обговорення колективного договору  підприємства. Участь у ній взяли начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко, голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства В.М. Лісовий, представники всіх підрозділів лісгоспу.

Про підсумки діяльності підприємства за минулий рік доповів директор  В.В. Сапожнік. Із  співдоповіддю  виступив голова профкому М.Н.  Остапчук. Йшлося про досягнення колективу в 2019 році та про плани на поточний рік. Директор  зазначив,  що всі планові завдання підприємство виконало в повному обсязі. Це в свою чергу дало можливість своєчасно виплачувати заробітну плату,  премії, надавати соціальні пільги пенсіонерам та працівникам підприємства, які передбачені в колективному договорі.

На засіданні розглянуто низку актуальних питань, які стосувалися затвердження плану роботи,  організації й проведення культурно-масових заходів, виконання зобов’язань колективного договору та ін.

На зборах наголошувалося, що адміністрація йпрофспілковий комітет  опікуються створенням безпечних умов праці. Дбають у лісгоспі  і про здоров’я своїх працівників та членів їхніх сімей. Керівники переконані, що така робота дозволяє зберегти здоров’я і життя працівників, поліпшити умови праці та суттєво знизити ризики травматизму на виробництві.

Начальник  Хмельницького ОУЛМГ П.С. Пешко подякував колективу за сумлінну працю.  Він також акцентував увагу делегатів профспілкової конференції і на  рішенні Мінфіну №1015 від 04.12.2019 р. про збільшення до 90 відсотків розміру відрахувань до держбюджету частини чистого прибутку лісгоспів. Це може призвести до нестачі коштів на розвиток. Тобто може статися, що ніякого технічного переоснащення та модернізації виробництва не відбуватиметься, знизиться конкурентоспроможність лісгоспів. Також до негативних наслідків можна віднести і те, що з 1 січня 2019 року збільшилася рентна плата за спецвикористання лісових ресурсів.

На завершення виступу начальник управління побажав колективу лісгоспу, який у своєму складі має досвідчених і професійних працівників всіх рівнів, стабільності і впевненості в завтрашньому дні.

Роботу адміністрації та профспілкового комітету визнано задовільною.

 

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

IMG-5435b525034a35a4d6c724c37ef6ae64-V IMG-b1aa3fa5f05dd5de1045d0264de05082-V IMG-774a65cc743d56b40b2c9fee2eb88752-V

Постійна турбота про безпеку праці дає результат

Збереженню здоров’я та життя працюючих, створенню безпечних та максимально комфортних умов праці в ДП «Кам’янець-Подільське лісове господарство» приділяють значну увагу. Важливим аспектом попередження виробничого травматизму, дотримання безпечних умов праці є компетентність та знання самих працюючих. Наразі в підрозділах підприємства     відбуваються навчання    з охорони праці.

Їх проводять керівники підрозділів за 30-годинною програмою. Вивчаються не тільки загальні положення з питань охорони праці та інструкції щодо специфіки виконання робіт з підвищеним рівнем небезпеки, а й перевіряються   практичні навики при безпосередньому виконанні робіт підвищеної небезпеки (звалювання дерев, трелювання, розкряжування хлистів, вантажно-розвантажувальні роботи на нижньому складі).

Навчання здійснюють і спеціалісти підприємства. До висвітлення специфічних тем залучають працівників медичних закладів, пожежної охорони, фахівців з надзвичайних ситуацій.

Серйозне ставлення до безпеки й гігієни праці дає свої плоди: протягом останніх років на підприємстві не було нещасних випадків. З цього питання воно визнане одним з кращих серед лісгоспів Хмельницького ОУЛМГ.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

 


ст мак

Вкрай необхідно, щоб законопроект про Національну інвентаризацію лісів був прийнятий якнайшвидше, – Андрій Заблоцький

DSC_1522

3 лютого відбулася зустріч Голови Державного агентства лісових ресурсів України Андрія Заблоцького з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку – асоційованим директором ЄБРР Бачелар-Бакал Флоранс, заступником Голови ЄБРР в Україні Лесею Кузьменко, провідними банкірами та експертами ЄБРР в Україні.

Під час зустрічі Андрій Заблоцький поінформував про започатковані Держлісагентством, на виконання доручень Президента України та Уряду, заходи щодо боротьби з незаконними рубками та обігом деревини, впровадження електронного обліку деревини для всіх лісокористувачів, експериментального проекту електронних аукціонів з реалізації деревини та ін.

Особлива увага була приділена питанню проведення Національної інвентаризації лісів в Україні.

Голова Держлісагентства підкреслив, що зараз у Парламенті чекає на прийняття законопроект №2379, який дасть законодавчі можливості розпочати Національну інвентаризацію лісів. «Нам вкрай необхідно, щоб цей закон був прийнятий якнайшвидше. Загалом, за допомогою НІЛ, зможемо мати актуальну інформацію про українські ліси», – наголосив Андрій Заблоцький.

Також сторони обговорили можливість допомоги ЄБРР у проведенні Національної інвентаризації лісів в Україні.

Окрім того, було обговорено низку інших проектів Держлісагентства, до яких може долучитися ЄБРР.

DSC_1535

DSC_1538

DSC_1571