Вітаємо інженера лісових культур Поєнко Тетяну Михайлівну з днем народження!

Охороняти й примножувати лісові багатства, стежити за їх збереженням  – робота нелегка. Саме її виконує інженер ДП «Славутський лісгосп» Тетяна Поєнко.
На підприємстві більшість співробітників – чоловіки, проте Тетяна Михайлівна не відчуває  ніяких незручностей. Працюється їй з ними легко. Хоча б тому, що навколо –  професійні,  віддані справі люди. Вони також поважають її за принциповість, доброзичливість, конструктивність, коректність у ставленні до колег, за вміння триматися з гідністю та визнавати свої помилки.
Тетяна Михайлівна має великий досвід і знання; з радістю ділиться ними з іншими працівниками. В галузі вона – 26 років. Закінчивши у 1993 році Українську сільськогосподарську академію,  ефективно застосовує здобуті  знання. Як свідчать колеги, вона зуміла вміло організувати роботу, досягти створення високоякісних лісових культур. Саме господарство – це вісімнадцять лісництв,  23998 га.  Головне завдання його працівників – відтворити ліси та зберегти їх первинну красу для наступних поколінь, захистити насадження від шкідників, хвороб і лісових пожеж. У лісгоспі постійно впроваджуються передові методи ведення лісового господарства, нові схеми посадки лісових культур. Щорічно лісництва проводять лісовідновлення  на площі майже 250 га.
Лісу інженер потрібен, аби правильно, без шкоди довкіллю, спланувати санітарну вирубку пошкоджених дерев, окреслити майбутню зону озеленення, скласти проект лісових культур, правильно закласти молодий ліс та доглянути за ним, а також – провести заготівлю деревини відповідно  до закону та норм.     А щоб виконати на найвищому рівні цю роботу, фахівець такого профілю має добре знати життя лісу, схеми змішування лісових культур, а відтак – мати спеціальну підготовку.  Тетяна Михайлівна знає, де підсадити (доповнити) насадження, де провести догляди, де швидко рятувати ліс від хвороб.
Колеги, учні шкільних лісництв району  бажають Тетяні Михайлівні  в день її іменин невичерпної енергії для втілення нових творчих задумів на ниві лісового господарства!

 

З повагою та найкращими побажаннями, колектив Славутського лісгоспу.

 

csm_DSC_0286_e7a893f1fb csm_IMG_20190913_134344__1__c93e5d3323

ФАО допоможе вдосконалити електронний облік деревини в Україні

7 лютого Голова Державного агентства лісових ресурсів України  Андрій Заблоцький провів робочу зустріч з експертом лісового господарства Регіонального офісу Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) по Європі та Центральній Азії Екремом Джаці та представником офісу ФАО в Україні Михайлом Малковим.

Зазначимо, що Держлісагентство протягом довгого часу плідно співпрацює з ФАО з питань удосконалення лісового господарства. Пан Джаці коротко окреслив роботу ФАО в регіоні та зазначив стосовно керівної ролі України у роботі Європейської лісової комісії ФАО.

Під час зустрічі Андрій Заблоцький повідомив представників ФАО про основні напрямки розвитку лісового господарства та задачах Уряду, окреслених Держлісагентству.

Сторони обговорили можливі пріоритети підтримки лісового господарства України за фінансової підтримки ЄС. Зокрема, узгоджено отримання підтримки на удосконалення системи електронного обліку деревини, покращення комунікації та забезпечення прозорості ведення лісового господарства в рамках планів Держлісагентства зі створення Єдиного лісового порталу.

dklg.kmu.gov12 dklg.kmu.gov dklg.kmu.gov11