Спартакіада ветеранів спорту

З метою популяризації ветеранського руху та розвитку спортивних зв’язків між сусідніми містами і селищами в Першотравенському ліцеї, що на Житомирщині,  відбулася зимова cпартакіада ветеранів спорту «За здоровий спосіб життя».

Організаторами змагань з волейболу, баскетболу, настільного тенісу, шахів, стрільби виступили осередок ветеранів спорту Полонської ОТГ та Першотравенська селищна рада.  На свято прибули команди з Баранівки, Шепетівки, Полонного, Понінки, Першотравенська.

Місто Шепетівку у змаганнях з волейболу гідно представили ветерани команди «Лісівник» ДП «Шепетівський лісгосп» на чолі з капітаном команди Володимиром Сасюком.

Голова осередку ветеранів спорту Полонської ОТГ М. Павлюк  та секретар Першотравенської селищної ради Л. Піщанецька, директор ДП «Шепетівський лісгосп В.Сасюк подякували ветеранам заучасть у спартакіаді, пропаганду здорового способу життя та побажали усім учасникам міцного здоров’я, нових звершень і перемог.

Потім розпочалися цікаві змагання у кожному виді. Перше загальнокомандне місце завоювала збірна ветеранів спорту Полонного. На другій сходинці – команда Шепетівка, яка була кращою у волейболі. Третє почесне місце посіла команда Понінки.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

img-8202d1c3ed24ee5799b0bd093925be4c-v-f3 img-15ad26a6a4f7fb89f30eadacbccfb0f0-v-ba

БЕЗПЕКА ПРАЦІ – ЩАСТЯ СІМ’Ї !

 

Обласний етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2020» триває!

У рамках проведення Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей» Славутське лісове господарство спільно з управлінням Держпраці у Хмельницькій області підбили підсумки щорічного конкурсу дитячого малюнка, що проходить у державному підприємстві.

Творчі роботи виконані дітьми за тематикою охорони праці у лісовому господарстві. Компетентне журі визначило найкращих у двох вікових групах. Переможцями визнано малюнки Анастасії Білецької, Софії Георгійчук, Богдани Верцехи, Анастасії Совік. Дівчата професійно ставляться до малювання, навчаються у школі мистецтв та підказують нам своє бачення екологічної та особистої безпеки.

Усі дитячі малюнки надіслані до управління Держпраці у Хмельницькій області для участі у першому етапі Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». Оцінювання художніх робіт відбудеться 5 березня 2020 року.

 

Прес- служба ДП «Славутський лісгосп».

 

Юні таланти Охорона праці -очима дітей 20