До уваги всіх бажаючих взяти участь у Всеукраїнській акції «Відновлюємо ліси разом»

VLR-8-07

У рамках акції з 21 березня передбачаються масова посадка дерев і тижневий марафон. Кожен бажаючий зможе безпосередньо в лісі після короткого інструктажу професійних лісівників висадити сіянці, саджанці.
Запрошуємо жителів краю, учнівську та студентську молодь, представників інституцій громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур долучитися до благородної справи.
Також передбачається проведення інформаційних, просвітницьких та профорієнтаційних заходів про роль та важливість лісів для існування життя на планеті.
Якщо ви вирішили взяти участь у посадці дерев, інформаційних заходах, детальну інформацію можна одержати у відповідальних осіб на лісогосподарських підприємствах і в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

ОУЛМГ,підприємство Відповідальна особа за запис учасників Акції Контактний телефон та електронна адреса
Хмельницьке ОУЛМГ
Гаврилюк Людмила Анатоліївна
(0382) 78-81-52
inglk_kmlis@ukr.net
Ізяславське ЛГ
Мартинов Ігор Ігорович
(03852) 4-20-90
izyslav.lv@ukr.net
Кам’янець-Подільське ЛГ
Коваль Лілія Михайлівна
067-925-36-68
lisgosp1961@ukr.net
Летичівське ЛГ
Штойко Олександр Васильович
067-381-17-20
let_lis_plan@ukr.net
Новоушицьке ЛГ
Лукомський Олександр Олександрович
067-384-77-07
novadlg@ukr.net
Проскурівське ЛГ
Коберник Роман Леонідович
097-113-89-12
proskurivlis@gmail.com
Славутське ЛГ
Поєнко Тетяна Михайлівна
067-384-10-19
lesnoyslavuta@ukr.net
Старокостянтинівське ЛГ
Бородій Ігор Миколайович
067-383-91-53starlis@ukr.net
Хмельницьке ЛМГ
Гришак Сергій Олександрович
098-413-06-39
lawyer.xmles@ukr.net
Шепетівське ЛГ
Кирильчук Анна Олександрівна
097-260-13-41
leshos08lg@ukr.net
Ярмолинецьке ЛГ
Писаренко Григорій Павлович
(03853) 2-11-26
lisjardlg@gmail.com
НПП «Мале Полісся»
Більовський Олексій Анатолійович
(03852) 4-15-36
malepolisja@ukr.net

 

Взяти участь в Акції може кожен бажаючий, зареєструвавшись за посиланням:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1enPoYjeR_tndksVwPU50SNkcguJletMjL9zh2AMkuYA/edit?usp=sharing

Колегія лісівників Хмельниччини проходила по-діловому, вимогливо

Відбулася колегія Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Відкриваючи засідання, начальник управління Петро Пешко розповів про хід лютневої колегії Держлісагентства України й ті завдання, які поставив перед лісівниками очільник галузі Андрій Заблоцький. Так, за рахунок ощадливого господарювання необхідно добитися більшого виходу продукції з гектара, шукати резерви для підвищення рентабельності цехів переробки деревини. Також акцентовано увагу на посилення претензійної роботи стосовно недобросовісних покупців продукції. З метою підвищення довіри громадян до лісівників треба постійно висвітлювати в ЗМІ й соціальних мережах діяльність галузі, більше спілкуватися з громадськістю.
На колегії управління підбито підсумки господарсько-фінансової діяльності лісогосподарських підприємств за 2019 рік. Її проаналізували перший заступник начальника управління Павло Золотий, заступники начальника управління Олександр Семенець, Володимир Колесник, Юрій Безноско.
Так, торік відновлено 959,5 гектара лісів і створено 18 гектарів нових лісів. Всього проведено лісовідтворення на площі 977 гектарів – 132 відсотки до плану. В лісових розсадниках вирощується майже 6,2 мільйона сіянців та саджанців. Це повністю забезпечує потребу підвідомчих підприємств в садивному матеріалі. Значні обсяги робіт виконано з догляду та формування лісових насаджень. Рубки догляду в молодняках проведено на площі 1,9 тисячі гектарів. На ведення всього комплексу лісогосподарських робіт використано 272, 3 мільйона гривень, з них лише 3,7 мільйога гривень з держбюджету.
За звітний період усі підприємства спрацювали без збитків: чистий прибуток склав 19 мільйонів 280 тисяч гривень. Реалізовано продукції на суму близько 726 мільйонів гривень. Її відпускали в переважній більшості внутрішньому споживачеві, а на експорт – на суму майже 33 мільйони гривень. Вартість знеособленого кубометра реалізованої деревини – 1197 грн. Це четвертий показник серед підприємств галузі.
Середньомісячна заробітна плата штатного працівника склала 16041 грн. і є найбільшою в галузі. Серед двадцяти п’яти підприємств галузі, що мають найбільшу заробітну плату – п’ять підприємств нашого управління: Ярмолинецьке ЛГ – четверте, Хмельнице ЛМГ – дванадцяте, Славутське ЛГ – чотирнадцяте, Старокостянтиніське ЛГ – двадцять четверте та Шепетівське – двадцять п’яте.
Хмельницьке ОУЛМГ з продуктивності праці одного штатного працівника на третьому місці в галузі – 444,8 тисячі гривень.
На капітальні інвестиції торік використано 19 мільйонів 178 тисяч гривень.

За звітний період до бюджетів усіх рівнів внесено майже 246 мільйонів гривень – на 4,1 мільйона гривень більше, ніж позаторік. Єдиного соціального внеску сплачено майже 69 мільйонів гривень.
Велася предметна розмова про переробку деревини на підприємствах. Хоча її обсяги значно зросли, але треба значно підвищити завантаження й рентабельність виробництва.
Йшлося й про стан охорони праці на підприємствах, будівництво лісових автомобільних доріг.
На колегії детально проаналізовано дебіторську та кредиторську заборгованість, з інформацією про яку виступила начальник відділу бухгалтерського обліку та економічної діяльності-головний бухгалтер Людмила Роля. Відбулося жваве обговорення, вівся пошук шляхів зменшення заборгованості. Особливо наголошувалося на необхідності посилення претензійної роботи стосовно недобросовісних покупців продукції.
Значна увага була приділена охороні лісів від незаконних рубок. Керівництво управління зажадало посилення роботи рейдових бригад, які тісніше мають співпрацювати з поліцією.
Перший заступник начальника управління Павло Золотий детально зупинився на завданнях у лісокультурному виробництві на цей рік. Так, треба відтворити 855 гектарів лісів ( у тому числі – лісові культури на зрубах – 680 га, природне поновлення – 150 га і лісорозведення – 25 га). А також необхідно доповнити 690 гектарів лісових культур (у тому числі 37 гектарів лісорозведення).
На колегії критично проаналізовано виконання завдань року за перших два місяці. Поставлено завдання підвищити ефективність використання лісосировинних ресурсів на підприємствах та постійно здійснювати профілактичні заходи для зниження виробничого травматизму. Йшлося про необхідність посилити контроль за додержанням законодавства з охорони лісів та профілакти правопорушень, про забезпечення відтворення лісів та росту основних показників фінансово-господарської діяльності.
Розмова велася в критичному дусі, вимоги ставилися жорстко, аби безумовно забезпечити виконання стратегічних завдань, поставлених керівництвом Держлісагентства перед лісівниками.
Після завершення пленарного засідання колегії учасники виїхали на об’єкти лісогосподарського виробництва ДП «Хмельницьке ЛМГ» та ДП «Летичівське ЛГ». Було оглянуто ділянки лісових культур, площі із проведеними доглядами в молодняках, проаналізовано якість виконаних санітарних рубок та рубок головного користування. Також побували на Деражнянському лісокомплексі, лісових дорогах. Відбувся жвавий обмін думками.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.
IMG_0031

IMG_0047

IMG_0082

IMG_0282

IMG_0012

IMG_0027

До відновлення лісів уже готові

Оскільки була аномально тепла й безсніжна зима, треба в оптимальні строки провести лісокультурні роботи. Тому лісівники ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство ” уже приступили до них.
Для забезпечення відновлення лісів на площі 44 га в розсадниках підприємства вирощено достатньо садивного матеріалу дуба звичайного, модрини європейської, горіха чорного, сосни кримської, ялини звичайної та інших лісових порід. В траншеї закладено на зимове зберігання для висіву на лісокультурні площі тисячу кілограмів жолуддя дуба звичайного.
Восени минулого року на ділянках, що вийшли з користування, підготовлено грунт плугом ПЛ-2-75М на площі 24 га. Наразі ведеться підготовка грунту на зрубах осені 2019 та зими 2020 року. Лісівники викопують садивний матеріал у розсадниках, готують субстрати в теплицях і коробах, перевіряють стан насіння, що зберігається в зимових траншеях та в стратифікації.

У Всесвітній день лісівництва, 21 березня стартує Всеукраїнська акція «Відновлюємо ліси разом». Протягом тижня плануємо висадити не менше 50 тисяч дерев із залученням громадськості, учнівської та студентської молоді, представників громадських організацій, органів влади. Для бажаючих можемо реалізувати сіянці лісових порід, укоріненні живці та саджанці різновидів туй, ялівців, кипарисовиків, а також саджанці листяних декоративних порід.
Прес-служба Кам’янець-Подільського лісгоспу.
IMG-4890796f87db14962b9bbead3f513f1c-V

Проведено семінар-навчання

Служба управління персоналом Хмельницького ОУЛМГ провела семінар-навчання для уповноважених з питань запобігання корупції, юрисконсультів та працівників юридичних служб підвідомчих підприємств.
Розглянуто зміни в декларуванні відповідно до Закону України «Про запобігання корупції», права та обов’язки уповноважених з питань запобігання корупції, актуальні питання змін у трудовому законодавстві. Також йшлося про правову роботу юридичних служб, судову практику та претензійно-позовну роботу, ведення діловодства на підприємстві.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0027

IMG_0032