У полі зору керівників Хмельниччини робота лісівників краю

Підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства працюють стабільно й ефективно, забезпечуючи виконання всіх поставлених завдань. Вирощування й збереженя  лісу ведеться на належному рівні. Цієї весни посаджено 630 гектарів лісових культур у держлісфонді, майже 50 гектарів лісу  створено на землях, непридатних для сільськогосподарського використання.  Понад 150 гектарів площ залишено під природне поновлення.  Здійснюється охорона лісів від незаконних рубок, пожеж, ведеться боротьба з шкідниками та хворобами лісу.

Хмельницьке ОУЛМГ першим у державі відкрило автоматизовану лінію з вирощування посадкового матеріалу із закритою кореневою системою, яка  працює в Славутському лісгоспі й забезпечує  сіянцями потреби державних підприємств краю. В лісгоспах впроваджено сучасні європейські технології з догляду за насадженнями. Нині  догляд молодих насаджень ведуть механізованим способом  за допомогою мульчерів (подрібнювачів), що працюють на базі трактора МТЗ-82.  На замовлення Хмельницького ОУЛМГ  їх виготовили  на Красилівському машзаводі.

Ще одна новинка – формування на ділянках лісу з метою вирощування високостовбурних дерев цінних порід.

За  перший квартал підприємства управління сплатили до бюджету  87,5 мільйона гривень. Дохід від реалізації продукції склав 183,1 мільйона гривень. Успішна робота дозволяє платити високу зарплату, яка в середньому  по управлінню складає 16,4 тисячі гривень на працюючого.

 

Вчора, 29 квітня  голова Хмельницької обласної державної адміністрації Д.А. Габінет, заступник голови адміністрації О.Ю. Лисюк, народний депутат М.О. Стефанчук   ознайомилися з досягненнями лісівників, взнали про їхні плани й проблеми безпосередньо на виробництві – в Славутському та Шепетівського лісгоспах. Їх супроводжував начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко.

Славутське ЛГ, яке очолює В.В. Сапожнік, –  передове підприємство, що складається з вісімнадцяти лісництв. Цьогоріч  посадили 114 гектарів лісу, ще на 100 гектарах провели догляди за культурами. Ліквідовано дев’ять випадків загоряння лісу. Підприємство – справний платник податків, яких перерахували за перший квартал 13 мільйонів гривень. Середня зарплата працюючого склала 21,6 тисячі гривень.

У лісгоспі гості ознайомилися з роботою автоматизованої лінії з вирощування сіянців із закритою кореневою системою, павільйонами, холодильним господарством. На центральній садибі  вони також побували на пункті накопичення пожежного інвентаря, що є базовим у області. Велику цікавість у них викликав пункт відеоспостереження за лісами. Також оглянули розсадник  декоративного посадкового матеріалу.

У Голицькому лісництві керівники області побували на розсаднику декоративних порід  дерев, оглянули короби, в яких вирощують посадковий матеріал різних порід дерев із відкритою кореневою системою. Потім побували в молодих соснових насадженнях із вкрапленням модрини європейської,  на ділянці розробки спілого лісу, яка ведеться  сучасною зарубіжною технікою. Голова облдержадміністрації Д.А. Габінет  оглянув   високопродуктивний лісозаготівельний комбайн «Харвестер», порозмовляв з працівником, який його обслуговує.

Після цього делегація переїхала в  Шепетівський лісгосп, де директором В.М. Сасюк. Це найбільше в управлінні за площею підприємство, угіддя якого розкинулися в Шепетівському й Полонському районах. До речі, понад шістдесят  відсотків насаджень від вкритих лісом  площ тут створено штучно. Торік підприємство реалізувало продукції на 97,2 мільйона гривень. На розвиток лісового господарства спрямовано 81 мільйон гривень. Велику увагу також зосереджено на модернізації й ремонті основних засобів. Добре трудяться лісівники й у цьому році.

Керівництво області побувало в Шепетівському лісництві на рубці з формування і оздоровлення лісу, догляді молодих культур мульчером. Начальник управління П.С. Пешко зазначив, що завдяки мульчеру продуктивність праці на доглядах зросла майже в чотири рази. Державні лісогосподарські підприємства краю закупили це обладнання.

На лісокомплексі гості ознайомилися з продукцією, яка відпускається споживачам. Зацікавив їх на підприємстві й принцип роботи з  електронного обліку деревини. Велася предметна розмова про поліпшення господарювання, випуск продукції  первинної переробки деревини.

Голова облдержадміністрації Д.А. Габінет побажав лісівникам Хмельниччини робити ще більший внесок у розквіт нашої держави, пообіцяв допомогу й підтримку в добрих починаннях.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

DSC_0541DSC_0543DSC_0559DSC_0569DSC_0572DSC_0082DSC_2399DSC_2420DSC_2366DSC_0052

Безпека праці – понад усе

   Щорічно, 28 квітня увесь світ відзначає День охорони праці. Нинішній проходив під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

  У ДП “Старокостянтинівське ЛГ” було створено організаційний комітет і розроблено план заходів з його проведення. Все заплановане виконали.

   Варто зазначити, що на підприємстві створено належні умови праці на робочих місцях. На роботах з шкідливими і небезпечними умовами робітники забезпечені засобами індивідуального захисту, спецвзуттям , отримують молоко чи інші рівноцінні продукти харчування. Працівникам надається додаткова відпустка і доплата до тарифних ставок. Побутові приміщення відремонтовані, забезпеченні опаленням, гарячим водопостачанням, працюють душові кімнати. Також всі працівники проходять навчання з охорони праці, з подальшою перевіркою знань. Щоденно водії проходять передрейсовий медогляд.

    У звязку з пандемією та введенням карантину працівники забезпечуються захисними масками та дезінфекційними засобами, стежать за дотриманням гігієни рук та прибиранням приміщень. Організовується режим регулярного провітрювання службових приміщень. Проводиться щоденна дезінфекція робочих місць.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

IMG-94a35004997832029e93ff65bd305169-V

Природа завжди берегла людей

   Карантинні заходи, запроваджені з протидії поширенню короновірусної інфекції COVID-19 трохи ускладнили нам життя. Проте лісівники продовжують виконувати свою звичну та необхідну роботу.
Ми обмежили доступ на територію підприємства сторонніх людей. Вимагаємо від своїх працівників звести ділове спілкування з нашими клієнтами і замовниками до мінімуму, або ж проводити його в онлайн -режимі за допомогою електронних засобів зв’язку.
    Ми державна організація, маємо забезпечувати здійснення всіх планових показників та програм, зокрема, й із відновлення лісів, вивозу та переробки деревини. Нам не звикати до викликів. Ми вже пережили кілька криз і маємо досвід. Ми на цілодобовому чергуванні, це знають наші рідні та друзі. Відчувається,що й люди, з якими мешкаємо в однім містечку, з надією дивляться на нас, лісівників, бо знають, що саме лісівники можуть прийти на поміч у будь-якій ситуації.
Лісівників вважають людьми загартованими, адже завжди працюють на свіжому повітрі, допомагають природі, заготовляють лісові дари: трави, ягоди, сприяють розвитку мисливської галузі (як повноцінного фермерського напрямку), а тому вірять, що в лісі безпечніше, матінка природа обов’язково захистить і допоможе перебороти всі недуги. Як і щороку, навесні виконують свою роботу: саджають лісові культури, створюють експериментальні плантації цінних порід дерев, заготовляють деревину. Ми працюємо на свіжому повітрі, у лісі – там природні фітонциди і немає скупчення людей. Виконуємо найголовніше – завершуємо всі лісокультурні роботи. Робота то є перший протикризовий засіб і карантин то не перешкода.
Ліси відіграють величезну роль у боротьбі з пандемією. Саме природа, перш за все, береже людей.
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

У 2020 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у  Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.
З метою належного відзначення організаційний комітет з підготовки та проведення у 2020 році Дня охорони праці в Україні за участі представників Держпраці, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Міжнародної організації праці в Україні, Фонду соціального страхування України та організацій профспілок і роботодавців опрацював Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні.
Рекомендуємо під час організації відзначення Дня охорони праці використовувати підготовлений Міжнародною організацією праці Контрольний перелік заходів, що є важливим елементом профілактики і пом’якшення наслідків поширення коронавірусної інфекції.

Прес-служба Держлісагентства.

foto3-01-c5

Вандали понівечили зону відпочинку

Свого часу силами й коштами  ДП «Ізяславське лісове господарство» на території району створено  рекреаційні пункти  «Зелений гай» у Михельському лісництві  та  «Сосновий бір»  у Плужнянському лісництві.

Тут – зручні дерев’яні столи й лавки, ошатні альтанки, накриття від дощу. Подбали лісівники  і про найменших своїх гостей: створили для них  майданчики з гойдалками, гірками, драбинками, пісочницями.  Але декому начхати на людську працю.У період Великодніх свят, попри заборону на відвідування лісів та в’їзд до них транспортних засобів, невідомі особи вчинили акт вандалізму на території рекреаційної зони «Зелений гай», що розташовується поблизу  Ізяслава.  Вони потрощили альтанки та аншлаги, позривали наочну агітацію з інформаційних щитів.

   Звичайно,  лісівники Ізяславщини відновлять зруйновані об’єкти за свій кошт. Однак вони сподіваються на свідомість відпочивальників. Адміністрація та колектив ДП «Ізяславський лісгосп»,  вкотре просять відвідувачів рекреаційних пунктів не смітити, поважати їхню працю, цінувати створене – не пошкоджувати дерев’яні споруди. Адже на їх будівництво, постійну підтримку в чистоті йдуть чималі кошти. Та й кожен з нас приходить відпочивати до лісу не останній раз, тож варто подбати, щоб і наступного разу в місці відпочинку було затишно й приємно.
Прес-служба ДП «Ізяславський лісгосп».

DSC_0095-1 DSC_0102 DSC_0103-10

 

Посадка в декоративно-квітковому розсаднику

 

ДП «Новоушицьке лісове господарство» має на балансі декоративно-квітковий розсадник, де вирощують багато різних видів декоративних рослин.   Діє розсадник уже понад 15 років. Торік реалізація декоративного посадкового матеріалу  склала пів мільйона гривень. Щороку на території розсадника висаджується понад 20 тисяч молодих саджанців.

Для апарату підприємства вже стало доброю традицією допомогати в поновленні декоративно-квіткових рослин. Ось і цього року, дотримуючись всіх правил карантину, працівники контори підприємства посадили понад 6 тисяч декоративних рослин таких порід – туя Брабант, туя західна колоновидна, ялівець козацький і тис ягідний.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

zobrazhennja-viber-2020-04-24-11-07-56-8a zobrazhennja-viber-2020-04-24-11-08-13-c6 zobrazhennja-viber-2020-04-24-11-08-43-4b

Потрібна нова комплексна система протипожежних заходів у лісах для всіх лісокористувачів, – Андрій Заблоцький

 

Питання охорони лісів від пожеж є одним із найважливіших з усіх завдань, які вирішуються лісогосподарськими підприємствами Держлісагентства. На цьому наголосив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Він розповів, що на сьогодні в лісовій галузі створена і функціонує відомча пожежна охорона, основою якої є лісові пожежні станції.

«Охорону лісів від пожеж забезпечують 307 державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, у складі яких функціонує понад 1,7 тис. лісництв та 273 лісові пожежні станції. Чисельність відомчої пожежної охорони складає більше 13 тис. осіб. У лісах створена мережа із 502 пожежно-спостережних веж, з яких 337 обладнано сучасними телевізійними системами спостереження», – зазначив Голова Держлісагентства.

Також він поінформував, що державні лісогосподарські підприємства мають 644 пожежні автомобілі, 467 лісопожежних модулів на повноприводному шассі, 1,7 тис. тракторів з ґрунтообробним обладнанням, 1,1 тис. мотопомп, 8, 9 тис. ранцевих лісових оприскувачів та інші технічні засоби. Майже 80% пожежної техніки має вік 30-40 років і потребує оновлення.

«З метою оперативного виявлення та моніторингу загорянь в лісових насадженнях широко використовуються безпілотні літальні апарати. На сьогодні таких квадрокоптерів вже придбано за рахунок власних коштів 42 одиниці», – написав Андрій Заблоцький.

Окрім того, Голова Держлісагентства повідомив, що у І кварталі 2020 року державними підприємствами, що належать до сфери управління Держлісагентства, влаштовано: 11,8 тис. км нових мінералізованих смуг, проведено догляд за ними в обсязі 27,7 тис. км; 2,3 км додатково нових протипожежних розривів, заслонів, бар`єрів; перекрито 10 тис. позапланових лісових доріг. У лісах вздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення встановлено 8,1 тис. аншлагів, бігбордів, панно, плакатів на протипожежну тематику.

«Всі придбання та заходи лісгоспи переважно здійснюють за власний кошт. Так, у 2019 році на всі протипожежні заходи у лісах (мінсмуги, бар’єри, догляд за ними, утримання лісопожежних станцій, наглядачів, гасіня лісових пожеж, придбання протипожежних засобів та ін.) було витрачено 176 млн грн, а з бюджету було виділено 42 млн грн лише для південно-східних областей України», – зазначив він, додавши, що у країнах Європи на протипожежні заходи виділяються значні кошти з державних бюджетів, діє комплексна підтримка лісокористувачів.

«Впевнений, що потрібно розробити і затвердити нову комплексну систему протипожежних заходів у лісах. Таких заходів повинні дотримуватися абсолютні всі лісокористувачі – починаючи від державних підприємств, і закінчуючи комунальними та військовими лісгоспами, природно-заповідним фондом і приватними лісокористувачами. Ми вже над цим активно працюємо», – підкреслив Андрій Заблоцький.

Прес-служба Держлісагенства.

Відводять лісосіки відповідно до правил та настанов

Одним із важливих завдань ДП «Ізяславське лісове господарство» є підвищення стійкості та продуктивності деревостанів, збереження біорізноманіття лісів, їх оздоровлення і посилення захисних, санітарно-гігієнічних, оздоровчих та інших функцій. Для підтримання лісів у належному стані проводяться рубки формування й оздоровлення лісів. Однак спочатку необхідно виконати ряд робіт, а отже сформувати план-графік відведення лісосік у рубки.
Аналізуючи матеріали лісовпорядкування та матеріали обстеження, що здійснюються постійними лісокористувачами та власниками лісів, планується обсяг робіт та визначаються площі, що мають першочергово увійти до лісосічного фонду. При огляді вибраних ділянок визначається доцільність проведення запланованих заходів. Встановлюються візири та за допомогою системи координат визначається площа ділянки.

Для швидкого і чіткого визначення меж ділянок і побудови планів-схем використовується геодезичне обладнання. Інструментами при відводі лісосік є мірна вилкадля вимірювання діаметра стовбурів дерев, висотомір, сокира, фарба і маркери.

На сайті ДП «Ізяславський лісгосп» (http://www.idlg.com.ua/vidkryti-dani/) громадяни мають можливість ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини, тобто перевірити законність здійснення рубок.

 

Прес-служба ДП “Ізяславський лісгосп”.

0-02-0a-18b2dad9f44286dbd2022f318aaa58ed82d4236bcee97b760eabe144204ca0d0_39b4a815 0-02-0a-3a2bb63008f0be6b0a0e8a25eec37a2d6792d490cfa11a13bfd6c37bb6f09936_e7f6aeb 0-02-0a-0efe56e263c17e2f02f3b33f8615445f5c9359e37149a47681d9bdcd064a8c7d_acba2c0 0-02-0a-4d67ef22484df663fff85fa3360e2f6d2b8856a36ff252ba1e06348186b8b8ed_e6261fd5

Заходи з протидії лісовим пожежам у лісогосподарських підприємствах сфери Держлісагентства

Проблема охорони лісів від пожеж – одна з найскладніших, що вирішуються працівниками галузі. Особливо напруженою є ситуація у східних та південних областях, де внаслідок масштабного лісорозведення  на сотнях тисяч гектарів створені штучні насадження хвойних порід. Значному підвищенню пожежної небезпеки сприяє постійне зростання рекреаційного навантаження на ліси.

Підприємства Держлісагентства систематично проводять профілактично-роз’яснювальну роботу з населенням стосовно до­тримання вимог пожежної безпеки у лісах, виявлення порушників цих вимог і притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Пожежна небезпека в лісових масивах посилюється під впливом людського фактору та погодних умов навесні та в кінці літа. Понад 98 % пожеж виникає з цієї причини.

Головною причиною лісових пожеж є порушення вимог пожежної безпеки в лісових масивах у період високої надзвичайної пожежної небезпеки та випалювання рослинності на сільгоспугіддях.

У галузі створена і функціонує відомча пожежна охорона, основою якої є лісові пожежні станції. Охорону лісів від пожеж забезпечують 307 державних лісогосподарських та лісомисливських підприємств, у складі яких функціонує понад 1 тисяча 700 лісництв та 273 лісові пожежні станції.

Чисельність відомчої пожежної охорони складає більше 13 тисяч осіб.

У лісах створена мережа із 502 пожежно-спостережних веж, з яких 337 обладнано сучасними телевізійними системами спостереження.

Державні лісогосподарські підприємства, що входять до сфери управління Держлісагентства, мають:

- 644 пожежні автомобілі,

- 467 лісопожежних модулів на повноприводному шассі,

- 1 тисячу 700 тракторів з ґрунтообробним обладнанням,

- 1 тисячу 100 мотопомп,

- 8 тисяч 900 ранцевих лісових оприскувачів та інші технічні засоби.

Майже 80% пожежної техніки має вік 30-40 років і потребує оновлення.

З метою оперативного виявлення та моніторингу загорянь в лісових насадженнях, дослідження осередків шкідників та хвороб лісу державними лісогосподарськими організаціями широко використовуються безпілотні літальні апарати. Станом на 01.01.2020 таких квадрокоптерів вже придбано за рахунок власних коштів 42 одиниці.

Заходи запобігання лісовим пожежам у 2019 році

Державними лісогосподарськими підприємствами, що входять до сфери управління Держлісагентства, у 2019 році здійснено комплекс організаційних та практичних протипожежних заходів.

Влаштовано:

- 59 кілометрів протипожежних розривів, заслонів, бар`єрів;

- 52 тисячі 500 кілометрів мінералізованих смуг, проведено догляд за ними в обсязі 248 тисяч 200 кілометрів;

- перекрито 15 тисяч позапланових лісових доріг.

У лісових масивах вздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення встановлено:

- 12 тисяч 400 аншлагів, бігбордів, панно, плакатів на протипожежну тематику;

- організовано 6 тисяч виступів у ЗМІ.

У 2019 році державними підприємствами, що належать до сфери управління Держлісагентства, за рахунок власних коштів придбано (переобладнано):

- 33 пожежні модулі,

- 8 пожежно-спостережних веж,

- 4 телевізійні систем спостереження для оперативного виявлення лісових пожеж,

- 33 мотопомпи,

- 161 ранцевий лісовий обприскувач, інше обладнання та інвентар.

Державною лісовою охороною у 2019 році проведено 21 тисячу 600 рейдів, виявлено та оштрафовано 1 тисячу 285 порушників правил пожежної безпеки на суму 132,5 тис. гривень.

Заходи запобігання лісовим пожежам у 2020 році

Наказом Держлісагентства затверджено план відповідних протипожежних заходів, направлені рекомендації у територіальні органи зі здійснення комплексу першочергових профілактичних та попереджувальних заходів у лісах тощо.

Обласними державними адміністраціями з ініціативи територіальних органів Держлісагентства щорічно видаються розпорядження про посилення пожежної безпеки у лісових масивах, в яких визначено додаткові заходи щодо протидії виникненню пожеж в природних екосистемах та заборони відвідування лісів населенням і в’їзду в них транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки. На підставі цих рішень лісогосподарськими підприємствами Держлісагентства перекриваються лісові дороги (встановлення шлагбаумів і перекопування) та проводиться систематичне патрулювання лісових масивів.

У І кварталі 2020 року державними підприємствами, що належать до сфери управління Держлісагентства, влаштовано:

- 2,3 кілометри додатково нових протипожежних розривів, заслонів, бар`єрів;

- 11 тисяч 800 кілометрів нових мінералізованих смуг, проведено догляд за ними в обсязі 27 тисяч 700 кілометрів;

- перекрито 10 тисяч позапланових лісових доріг.

У лісових масивах вздовж доріг загального користування та у місцях відпочинку населення встановлено 8 тисяч 100 аншлагів, бігбордів, панно, плакатів на протипожежну тематику. Організовано 1089 виступів у ЗМІ.

Державною лісовою охороною у І кварталі 2020 року проведено 3 тисячі 800 рейдів, виявлено та оштрафовано 77 порушників правил пожежної безпеки на суму 10,9 тис. гривень. Передано до правоохоронних органів 127 справ про стягнення заподіяних пожежами збитків.

Гасіння лісових пожеж на початковій стадії здійснюють відповідні підрозділи лісогосподарських підприємств. При загрозі виникнення надзвичайної ситуації в період високої пожежної небезпеки до гасіння лісових пожеж залучаються підрозділи ДСНС, облдержадміністрації та інші органи в межах їх компетенції.

Без названия

Динаміка кількості лісових пожеж за 2010-2019 роки

Без названия (1)

Динаміка площ лісових пожеж за 2010-2019 роки

Прес-служба Держлісагенства.

Лісівники Хмельниччини ліквідовували пожежі на Житомирщині

Коли минулого тижня на Житомирщині спалахнули велечезні лісові пожежі, до їх гасіння залучили сотні пожежних машин підрозділів ДСНС і лісівників з різних регіонів держави, а також літаки, вертольоти і пожежний потяг.

На допомогу житомирянам Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства відрядило зведений загін, сформований з добровільних пожежних дружин Ізяславського, Славутського, Летичівського, Старокостянтинівського, Шепетівського лісгоспів і Хмельницького лісомисливського господарства. Вони почергово ліквідовувави пожежі в Нагорянському та Можарівському лісництвах Словечанського лісгоспу.

- Протягом трьох днів, починаючи з шостої ранку й до пізнього вечора трудилися у важких умовах. Нестерпна спека, їдкий дим, поривчастий вітер утруднювали роботу в легкозаймистих хвойних насадженнях, але люди не зважали на це, – говорить керівник групи з Хмельниччини, перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Золотий. – Разом з вінничанами, волинянами й житомирянами ми стримувати пожежу на відрізку два кілометри. Час від часу доводилося швидко змінювати дислокацію, бо вогонь спалахував у різних місцях. Наші пожежні машини, лісопожежний модуль працювали безперебійно й надійно. Члени пожежних дружин також гасили вогонь ранцевими обприскувачами в тих місцях, куди транспорт не міг дістатися. Доводилося й прочищати бензопилами шлях трактору, який робив мінералізовані смуги. Щиро дякую всім за злагоджену, самовіддану роботу.

Зараз, у пожежонебезпечний період, всі підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства посилили охорону зелених угідь краю. Рейдові бригади лісівників спільно з поліцією патрулюють ліси. Ведеться цілодобове відеоспостереження за ними. Робиться все, аби зберегти від вогню вирощене нелегкою працею.

Лісівники вкотре звертаються до населення, відпочивальників: дотримуйтесь правил пожежної безпеки, не спалюйте суху траву, побутове сміття, не розводьте багаття в лісах та в природному середовищі під час відпочинку!

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG-f620964ee1f3fb0aceba3150699e1987-V_1 20200418_091547 20200418_101818 20200418_113318 20200418_120029 20200419_203110 20200420_150026 CollageMaker_20200421_133323653 IMG-85b837e1f75950722c4197c766e4d4c6-V_1 IMG-294482e9aa7c1cf9e1affdbc0709766f-V_1