Кошти від реалізації деревини підуть на розвиток лісового господарства

У Хмельницькому, на товарній біржі «Подільська» 8 квітня відбулися додаткові електронні аукціонні торги з продажу деревини заготівлі 2020 року. Підвідомчі підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства запропонували споживачам ділову деревину, а також деревину дров’яну промислового та непромислового призначення.

У торгах взяло участь 24  підприємства Поділля та інших регіонів держави. Реалізовано 5196 кубометрів продукції. Виручка склала 8,4  мільйона гривень.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Посадили сад

 На території Вовковинецького лісництва ДП «Летичівський лісгосп» висаджено молодий сад. Саджанці вирощено у власному лісництві – Головчинецькому, де перевагу віддано новим соковитим сортам, що швидко ростуть і вже за кілька років плодоносять. В основному це яблуні сортові: Айдаред, Фауріна, Голденделішес, Семиренко, Лігольд. Висаджено 315 яблуньок. 

Саджати що ліс, що сад лісівникам не вперше. Завжди ставляться до цього відповідально. І все ж цьогорічна весна внесла свої корективи. Безсніжна зима, надто посушлива весна додали клопотів, як аграріям, так і лісівникам. А у  Вовковинецькому лісництві завчасно подбали про підвіз води і організували людей. Вперше висаджували деревця своїми силами , без залучення громадськості та школярів. Вперше із закритими обличчями…    Але з відкритим серцем до матінки-природи, землі-годувальниці.  З надією, що Господь відведе біду, бажаний дощ напоїть землю…і сад зацвіте! 

Прес-служба ДП “Летичівський лісгосп”

csm_IMG_6213_98ae0ef175 img-6209-bb csm_IMG_6210_8a33e60b54 csm_IMG_6211_c6e29c38fc csm_IMG_6212_82cbfb2332

Конкурс завершено, переможців визначено

Конкурс «Первоцвіти під охороною» в рамках Всеукраїнської акції «Збережемо первоцвіти» завершився! Національний природний парк «Мале Полісся» висловлює слова найщирішої вдячності усім учасникам конкурсу.

 

За результатом роботи конкурсного журі кращими визнано:

 

  • Дердюк Софія – учениця 6 класу Філії Ізяславського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім.О.П.Онищука, гімназія” Мокрецький НВК “ЗОШ І-ІІ ступенів -дитячий садок”.
  • Мацієвич Ілля – учень 2-Б класу Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 м.Славута.
  • Шульга Діана – учениця 6-А класу Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
  • Лисюк Ліза – учениця 1 класу Киликиївського навчально-виховного комплексу “дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”.
  • Притульський Дмитро – учень 6-А класу Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.
  • Чернюк Максим – учень 8 класу. Вихованець «Дитячо-юнацького центру туризму та екологічної роботи» м.Славута.

 

Переможці конкурсу будуть нагороджені заохочувальними призами й грамотами від Національного природного парку «Мале Полісся».

У зв’язку із введенням карантинних обмежень, переможці конкурсу будуть нагороджені за допомогою поштових служб. Просимо переможців за допомогою соціальної мережі

Facebook (https://www.facebook.com/groups/NationalParkMalePolisja/?) зв’язатися із адміністрацією Парку для уточнення даних щодо отримання подарунків.

Бережіть себе та своє здоров’я!!!

Прес-служба НПП “Мале Полісся”

20-04-06-DSC_0270 20-04-06-DSC_0269 20-04-06-DSC_0267 20-04-06-DSC_0260 20-04-06-DSC_0263 20-04-06-DSC_0262