СЬОГОДНІ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

Шановні лісівники й ветерани галузі!

Україна разом із іншими державами 8 травня відзначає День пам’яті та примирення, а 9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років.

Схиляємо голови в скорботі перед загиблими героями, віддаємо шану живим  воїнам-переможцям. Згадуємо невинно вбитих мирних жителів,  в’язнів концтаборів. Доземний уклін  усім тим, хто в повоєння піднімав з руїн нашу країну.  Спогади про цю страшну війну і її жахливі наслідки завжди будуть у наших серцях.

А стійкість, незламний дух старшого покоління надихають нас, додають сил у протистоянні  викликам часу. Сьогодні наша  держава, що споконвіку прагнула волі, відстоює свою незалежність.  На її східних кордонах іде війна. Мужні воїни  боронять країну від російських окупантів. Низький уклін вам і щира вдячність, захисники!

Віримо – український народ відстоїть  свою незалежну державу!  Її чекає світле майбутнє! Але для цього треба самовіддано трудитися кожному з нас, давати рішучу відсіч ворогам!

Щиро бажаю лісівникам, усім жителям краю міцного здоров’я, мирного неба, достатку, Божого благословення!

 

                                                                         З повагою

                                                                          Петро ПЕШКО,

                                                   начальник Хмельницького ОУЛМГ.

      

3

Посіяли 75 гектарів сої

Уже третій рік ДП «Новоушицьке лісове господарство» активно розвиває побічне лісове користування, а також практикує вирощування сільськогосподарських культур. Основним напрямком є соя, одна з найпопулярніших у аграріїв.

Днями підприємство власною технікою засіяло 75 га земель у Струзькому та Браїлівському лісництвах, а також у Новоушицькому декоративно-квітковому розсаднику.

Дотрималися всіх агротехнічних вимог. Торік восени почали з оранки. А уже цієї весни після культивування посіяли сою. Для забезпечення повноцінного живлення і підвищення врожайності під час сівби вносили мінеральне добриво – Нітроамофоска М.

Є надія на гарний урожай.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

2 1