Схилили голови в скорботі

Відбулося покладання квітів до пам’ятника, розташованого у 22 кварталі Лютарського лісництва на місці масової загибелі військовополонених, закатованих фашистськими загарбниками.
Цей патріотичний захід приурочили до Дня пам’яті та примирення і до 75-ї річниці Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні, що відзначаються 8 та 9 травня відповідно.
У зв’язку з коронавірусним карантином заходи відбулися лише за участю керівництва ДП «Ізяславське лісове господарство».
Присутні схилили голови перед героями, які відважно й самовіддано боролися з нацизмом.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

110441-1_large

Низький уклін

Україна  і європейські держави відзначили 8 і 9  травня  День пам’яті та примирення і 75-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка забрала життя близько 85 мільйонів людей в усьому світі.

У рамках  заходів відзначення цих дат директор ДП «Новоушицьке лісове господарство» Петро Стецюк  разом з головою райдержадміністрації Олександром Солов’єм, головою районної ради Олександром Процишем та головою Новоушицької районної ради організації ветеранів України  Василем Смішко 7 травня відвідали  пенсіонера лісової галузі Володимира Михайловича Побожного. Під час візиту пролунали щирі слова подяки за Перемогу та був вручений нагородний Знак народної Пошани «За бойові заслуги».

А  9 травня працівники ДП «Новоушицьке лісове господарство» покладанням до підніжжя обеліска квітів вшанували пам’ять  воїнів-захисників, які навічно залишилися на полях фронтів Другої світової війни,.

Прес-служба Новоушицького лісгоспу.

zobrazhennja-viber-2020-05-07-11-06-12-0f zobrazhennja-viber-2020-05-07-1o-07-03-20

Незборена пам’ять

У День пам’яті та примирення, а також напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” вшанували тих, на чию долю випало страшне випробування – лісівників – ветеранів, дітей війни. Їх залишилось дуже мало.

Ветеран лісового господарства та війни Дмитро Леонтійович Савчук презентував та з вдячністю подарував колективу лісгоспу власну книгу – спомин «Незборена пам’ять», про  роки   війни, рідних земляків.

Земний уклін живим ветеранам війни , вічна пам’ять тим, хто не повернувся з фронтів!

Прес-служба ДП “Кам’янець-Подільське ЛГ”