Сертифікати

Реєстр лісорубних квитків

Система електронного обліку деревини

Перевірка походження деревини

Аукціонні ціни

Фактичні ціни реалізації лісопродукції в розрізі обласних управлінь

Фактичні ціни реалізації лісопродукції в розрізі кварталів

Об’єм

Фактичні об’єм  реалізації лісопродукції в розрізі обласних управлінь

Фактичні об’єм реалізації лісопродукції в розрізі кварталів

Вандали і безкультурні

Про те, що в лісі не можна залишати сміття, недопалки і вогнища, знають усі. Але, на жаль, не всі дотримуються цих елементарних правил й нерідко лісові масиви нагадують стихійні сміттєзвалища. Навіщо вивозити непотріб на спеціальне звалище і платити за це гроші, якщо можна просто викинути його в ліс абсолютно задарма? Напевно, цим керуються люди, які своїми діями створюють у природі смітники.

Ось, до прикладу, звернімо увагу на береги всім відомого озера Святе. Довкола озера знову купи сміття, залишки від вогнищ, биті скляні пляшки….. При цьому шокуючим є той факт, що тут сміття не лише те, яке рекреанти залишили після відпочинку, а й те, яке з дому привезли.! А що стосується вогнища, його обов’язково розводити постійно на новому місці!? Що, на вже існуючому не горить!? А дерева…. Тут бракує слів, адже безліч дерев, живих дерев, понівечені: як не сліди від сокири, так вбиті цвяхи, вкручені саморізи і звичайно висять умивальники для рук з пластикових пляшок.

Щодо інформаційних стендів… Навіщо їх ламати? Там розміщена корисна та пізнавальна інформація і вона для того там, щоб ми збагачували свої знання, розвивали кругозір. Також хочеться згадати і про альтанки. Їх облаштували для більш комфортного відпочинку. І що ми бачимо – вони також понівечені, пропалені, розламані, побиті цвяхами, «прикрашені» розписами та різного змісту графіті!!!

Шановні відпочивальники, скільки можна після вас прибирати, відновлювати те, що ви зіпсували!!!??? Навчіться нарешті поважати природу й цінувати людську працю!!!

Таке відбувається не лише на території озера, не лише на території Парку! Таке відбувається по всій території лісу куди ступала нога нашої «сучасної людини».

Вкотре вести балачки про штрафи марно, про них і так всі знають і вони нікого, на жаль, не лякають та не зупиняють. Ми надіємось на вашу совість і відповідальність!!! У вас є сім’ї, діти, подумайте про них, де вони будуть завтра, що вони побачать? Не хотілось би, щоб вони дізнавались про чисту галявину, про спів птахів, про свіже лісове повітря із ваших розмов. Дайте їм можливість хоч частково побачити чисте екологічне середовище!!!

Прес-служба НПП “Мале Полісся”

transparent (5) transparent (6) transparent (10) 19-09-12-DSC_9740 19-09-12-DSC_9745 19-09-12-DSC_9751 20-04-30-DSC_0416 20-04-30-DSC_0409 20-04-30-DSC_0417 20-04-30-DSC_0414 19-09-12-DSC_9767 20-04-30-DSC_0408 19-09-12-DSC_9734 19-09-12-DSC_9739

У пілотному проекті Держлісагентства “Ліс у смартфоні” з’явилася нова функція – Класи пожежної небезпеки

На мапі «Ліс у сматрфоні» https://lk.ukrforest.com/map/general з’явилася нова функція – «Класи пожежної небезпеки». Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

«Відтепер, інформаційні технології допомагатимуть громадянам, а особливо місцевим органам влади та ОТГ оперативно відслідковувати ситуацію з пожежною безпекою в лісових господарствах, що входять до сфери управління Держлісагентства. Також мапа стане в нагоді і працівникам ДСНС», - зазначив він.

Обравши шар «Пожежна небезпека», при приближенні карти можна детально ознайомитися з природними класами пожежної небезпеки на окремих ділянках лісу (вони пофарбовані у відповідні кольори). Клас природної пожежної небезпеки визначається відповідно до породи та віку насаджень.

«Мета проекту – моніторинг та класифікація можливих осередків пожеж та пожежонебезпечних ситуацій на території України. Наразі наші фахівці продовжують роботу над наповненням та вдосконаленням цього сервісу», - повідомив Андрій Заблоцький.

Прес-служба Держлісагентства