Заплановано доглянути 600 гектарів насаджень

Вчасне проведення доглядів – запорука високої  якості та збереженності лісових культур. У ДП «Ярмолинецький лісгосп» протягом вегетаційного періоду 2020 року заплановано доглянути 600 га молодих насаджень 1-4 річного віку, з яких доглянуто вже понад 210 га.

Особливої уваги через рясні весняні дощі потребують новостворені цьогорічні культури дуба, модрини, бука, де основний догляд – ручний. Старші культури доглядають механізовано: кущорізом, РКР-1,5, КЛБ-1,7, новопридбаним подрібнювачем Kansas-170.

У лісових розсадниках, де вирощується посадковий матеріал для майбутніх лісових насаджень,  лісівники застосовують комплексний підхід – механізоване розпушування ґрунту та ручне просапування та прополювання.

Також у зоні постійної уваги перебувають посіви  в коробках і теплицях. Тут проводяться зрошення, притінення та промивання.

  Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

1 2

У лісах проведено 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок

 

За 5 місяців 2020 року створено та діє 810 мобільних рейдових груп з лісівників та правоохоронців в усіх областях України, які патрулюють лісові масиви. Проведено майже 16,2 тис. рейдів з попередження незаконних рубок. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

«За моєю ініціативою з початку цього року ми посилили заходи боротьби з незаконними рубкам. Ініціативу було підтримано Урядом та створено оперативний міжвідомчий штаб з протидії незаконній діяльності у лісах. Моя принципова позиція – незаконним рубкам не місце в лісовій галузі України», – наголосив він.

Також Голова відомства повідомив, що працівниками державної лісової хорони складено майже 1,6 тис. адмінпротоколів. До поліції передано 286 матеріалів для притягнення лісопорушників до кримінальної відповідальності.

Зазначимо, під час оперативних рейдів було вилучено 523 кубометри незаконної деревини, 21 транспортний засіб, 52 знаряддя для незаконних рубок.

Прес-служба Держлісагентства