У Славутському лісгоспі розпочали періодичний медичний огляд працівників

           Звалювання дерев, транспортування та первинна обробка деревини відносяться до робіт, для виконання яких є обов’язковими періодичні медичні огляди працівників.

 Основним завданням медичного огляду працівника є визначення стану його здоров’я, своєчасне виявлення гострих чи хронічних професійних захворювань, встановлення у разі необхідності медичних протипоказань щодо здійснення окремих видів робіт, а також попередження виникнення та розповсюдження інфекційних хвороб, розробка індивідуальних та групових лікувально-профілактичних і реабілітаційних заходів для працівників, які віднесені за результатами медичного огляду до групи ризику. В умовах державного карантину вживаємо всіх заходів, щоб умови праці на робочих місцях не містили загрозу інфікування КОВІД-19.

   На підставі списку працівників, які підлягають медоглядам, у поліклініці Славутської  районної лікарні складено план-графік  проведення, погоджений з роботодавцем і закладом державної санітарно-епідеміологічної служби. За час проходження медичного огляду за працівниками зберігається місце роботи і середній заробіток. Лісгосп за результатами медичного огляду інформує працівника про можливість (неможливість) продовжувати роботу за професією.
Лісгосп має право в установленому законом порядку притягнути працівника, який ухиляється від проходження обов’язкового  медичного огляду
, до дисциплінарної відповідальності, а також зобов’язаний відсторонити його від роботи без збереження
заробітної плати.
Працівники лісового господарства дякують адміністрації за хороше забезпечення динамічного спостереження за станом їх
нього здоров’я в умовах трудового процесу.

   Віктор ГАВУРА,

 інженер з охорони праці.

csm-foto0773-8c2d76cf8d-f4

Умовну пожежу гасили швидко й злагоджено

За весняний період 2020 року в лісових насадженнях ДП «Шепетівський лісгосп» виникло 15 пожеж, до ліквідації яких були залучені працівники лісової охорони підприємства та працівники 21 ДПРЧ Шепетівського РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Для відпрацювання дій при локалізації і гасінні можливих лісових пожеж проведено спільні пожежно-тактичні навчання добровільної пожежної дружини лісгоспу і Шепетівського районного сектору головного управління ДСНС в Хмельницькій області та 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області.

Спільні навчання є щорічними і проводяться з метою перевірки готовності пожежної дружини та пожежно-рятувальних підрозділів до боротьби із пожежами в лісових масивах. За задумом цьогорічних, під час патрулювання лісових масивів було виявлено загоряння підстилки та кущів з ймовірністю розповсюдження пожежі на велику площу.

Після повідомлення про загоряння в лісі на місце умовної пожежі одночасно прибули працівники особового складу пожежної дружини лісгоспу, Шепетівського районного сектору головного управління ДСНС в Хмельницькій області та 21 ДПРЧ ГУ ДСНС України в Хмельницькій області. Ліквідовували лісову пожежу з використанням ранцевих обприскувачів, пожежних автоцистерн з використанням лафетного стволу.

Завдяки злагодженим діям усіх підрозділів умовну пожежу вдалося швидко локалізувати та погасити.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

 DSC_0086 DSC_0119 DSC_0132 DSC_0162 DSC_0079