Умовну лісову пожежу гасили швидко й уміло

УНетішинському лісництві ДП «Славутський лісгосп» відбулися спільні навчання державної лісової охорони підприємства  і нетішинських вогнеборців. На меті було вдосконалити знання, практичні уміння та навички, необхідні для ефективного реагування на лісові пожежі.
За тактичним задумом, внаслідок необережного поводження з вогнем під час відпочинку в лісі поблизу Центру ділових зустрічей ВП «Хмельницька АЕС», сталося загоряння сухої трави, яке переросло в лісову пожежу та становить реальну загрозу готельному комплексу.
В ході навчання відпрацювали основні способи гасіння подібних пожеж. На місці події було розгорнуто штаб з ліквідації умовної пожежі, який здійснював координацію силами та засобами, що залучалися, а саме: ДСНС м. Нетіши, ДП «Славутський лісгосп» та адміністрацією ЦДЗ ВП «Хмельницька АЕС».
Загалом до навчання залучалося 34 рятувальники та 4 працівники лісової охорони на 10 одиницях основної, допоміжної та спеціальної техніки.
Завдання, що ставилися перед учасниками навчання, виконані в повному обсязі.
Прес-служба Славутського лісгоспу.

2 3 1

Вітаємо ювіляра!

 

Лісник Хмельницького лісництва ДП «Проскурівський лісгосп» Леонід Миколайович МОСКАЛЮК відзначає своє шестидесятиріччя.

У системі лісового господарства він працює з жовтня 2006 року на посаді пожежного сторожа, а згодом – лісника Хмельницького лісництва ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство»; лісника Хмельницького лісництва ДП “Проскурівське лісове господарство”.

До виконання службових обов’язків ставиться відповідально. Поставлені завдання виконує вчасно. Бере активну участь в житті профспілки.

За сумління відзначений Почесною Грамотою  ДП «Проскурівське ЛГ». А з нагоди шестидесятиріччя директор ДП «Проскурівський лісгосп»  Вадим БУРКОВСЬКИЙ вручив йому ще одну відзнаку – Почесну Грамоту Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Колеги щиро вітають Леоніда Миколайовича з ювілеєм і бажають йому міцного здоров’я, довгих років життя!

Держлісохорона склала 1,8 тис. адмінпротоколів на лісопорушників, 600 матеріалів передано до поліції

Мобільні рейдові групи з лісівників та правоохоронців в усіх областях України лише цього місяця провели майже 700 рейдів. Загалом, з початку року їх проведено 17,5 тисяч. Про це повідомив Голова Державного агентства лісових ресурсів України Андрій Заблоцький.

Він підкреслив, що державна лісова охорона склала майже 1,8 тис. адмінпротоколів. Вже стягнуто штрафів на суму більше 0,5 млн грн та відшкодовано 2,5 млн грн збитків лісовому господарству.

«Ми передали 600 матеріалів до поліції для притягнення лісопорушників до кримінальної відповідальності. Щоправда, поки порушено лише 64 кримінальні справи на суму шкоди майже 6,5 млн грн, та 32 справи у суді», – зазначив Андрій Заблоцький.

Прес-служба Держлісагентства.