Майстрові лісу Хмельницького лісництва ДП «Проскурівський лісгосп» Анатолію Леонтійовичу МЕЛЬНИЧУКУ – сімдесят!

У системі лісового господарства він працює з березня 1972 року. Спочатку був лісником Сковородецького лісництва Старокостянтинівського лісгоспу;  потім -  лісником Хмельницького лісництва Хмельницького держлісгоспу. З січня 2005 року – майстер лісу Хмельницького лісництва    Хмельницького лісомисливського господарства. Цьому підприємству віддав чимало років. Займав також посади лісника, майстра,   в.о. головного лісничого, помічника лісничого.

Зараз, незважаючи на поважний вік, успішно трудиться майстром лісу Хмельницького лісництва ДП “Проскурівське лісове господарство”.

Службові обов’язки виконує добросовісно. Відповідальний, принциповий, вимогливий до роботи. Має хороші організаторські здібності. Чітко та своєчасно виконує виробничі завдання, досягаючи високих результатів.

За сумління неодноразово відзначався грамотами ДЛГО «Хмельницькліс» і обласної організації профспілки працівників лісового господарства. Удостоєний нагрудним знаком  «За 10 років бездоганної служби в державній лісовій охороні», Подякою Голови Державного агентства лісових ресурсів України.  А з нагоди сімдесятиріччя його нагороджено Почесною Грамотою Державного агентства лісових ресурсів України.

Колеги щиро вітають Анатолія Леонтійовича з ювілеєм і бажають йому міцного здоров’я, довгих років життя!

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.

2

ПОГОДЖЕНО ЛІМІТИ

Природа щедро обдарувала південь Хмельниччини, зокрема Подністров’я. Щоб зберегти унікальні куточки, свого часу було створено Національний природний парк «Подільські Товтри». Чимало угідь державного підприємства «Кам’янець-Поділський лісгосп» увійшли до його території. На тій частині, де господарська діяльність дозволена в означених законом межах, лісівники погоджують свої дії з НПП «Подільські Товтри.

Нещодавно в онлайн режимі відбулося засідання науково-технічної ради Парку, в якому взяли участь і представники ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство”. Відповідно ст. 9.1 Закону України “Про природно-заповідний фонд” на підставі матеріалів лісовпорядкування та проведених обстежень погоджено «Ліміт на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення НПП “Подільські Товтри”  на 2021 рік від рубок формування і оздоровлення лісів”. Також погоджено “Перелік заходів з покращення санітарного стану” та “Ліміт на використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду загальнодержавного значення НПП “Подільські Товтри”  на 2020 рік від санітарно-вибіркових та інших рубок”.

Прес-служба Камянець-Подільського лісгоспу.

1