Відбувся захист бізнес-проектів

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства проведено виробничу нараду з участю директорів підприємств, фахівців управління. На широке обговорення було винесено питання захисту раніш поданих бізнес-проектів, що покликані подальшому розвитку підприємств, створенню нових робочих місць та отриманню додаткового ефекту від впровадження нових технологічних процесів.

Відкриваючи нараду, начальник управління Петро Пешко наголосив на важливості бізнес-проектів, які мають стати головним орієнтиром розвитку підприємств. Слід обрати напрямки, на яких буде зосереджена основна увага. Пріоритетом повинні стати уже започатковані добрі справи: вирощування та догляд лісу за європейськими технологіями, технічне переоснащення виробничих процесів, а також – побічне лісокористування. І, звичайно, треба розробити чітку стратегію збуту виробленої продукції, налагодження контактів із споживачами.

У обговоренні важливого питання взяли участь директори підприємств Віктор Сапожнік, Ігор Бурковський, Іван Кирилюк. Внесено чимало слушних пропозицій, які стануть основою бізнес-планів. Вирішено об’єднати зусилля частини лісгоспів у справі лісовирощування, зокрема, в забезпеченні сіянцями із закритою та покращеною кореневою системою. Інша група підприємств зосередиться на розвитку побічного користування.

На нараді також розглянуто низку інших питань діяльності підприємств.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

7 липня – День працівника природно-заповідної справи

Матінка природа щедро обдарувала Хмельниччину рослинним і тваринним світом. Багато куточків краю – унікальні. Аби зберегти їх, держава взяла ці місцини під охорону.

Нині в структурі природно-заповідного фонду області є 536 об’єктів загальною площею майже 329 тисяч гектарів. Серед них – об’єкти, якими опікуються державні лісогосподарські підприємства Хмельниччини та установа. Це знамениті національний природний парк «Мале Полісся» площею 8,7627 тис. га та регіональний ландшафтний парк «Мальованка» загальною площею 16,9153 тис. га. Науковці й лісівники прагнуть зберегти й примножити природні багатства, аби ними могли милуватися і нащадки.

Враховуючи вагомий внесок працівників природно-заповідної справи у збереження та відновлення біологічного і ландшафтного різноманіття, розвиток територій природно-заповідного фонду, Указом Президента України від 18 серпня 2009 року встановлено професійне свято – День працівника природно-заповідної справи, яке відзначається щороку 7 липня.

Лісівники краю щиро вітають зі святом колектив Національного природного парку «Мале Полісся», який входить до мережі Держлісагентства і докладає багато зусиль у справі вивчення й збереження природних багатства краю.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

160315-3 170425-23

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ ПОВИННІ ЗНАТИ ВСІ

Роз’ясненню правил пожежної безпеки серед населення в державному підприємстві «Летичівське лісове господарство» приділяється постійна увага. Для цього використовують засоби масової інформації, сайт лісгоспу. А в сезон літнього відпочинку цьому слугують і рейдові бригади.

Так, разом із рятувальниками, поліцейськими лісова охорона патрулює лісові масиви, де є грибники, збирачі ягід, а також рекреаційні пункти підприємства. Днями черговий рейд провели в Козачанському лісництві. Як завжди – у повному складі: пожежники, поліцейські, лісова охорона.   Вони розмовляли з відпочивальниками, грибниками, закликаючи їх до виконання правил поведінки в лісі, в тому числі – протипожежних правил.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

IMG_6585 IMG_6586 IMG_6587