Новий цікавий проект лісівників Славутчини

Працівники Славутського лісгоспу розробляють черговий цікавий проект під назвою: «Екологічна стежка як форма здійснення лісового туризму на території Славутської ОТГ». Він може бути реалізований за кошти бюджету міста у 2021 році,  якщо за його впровадження проголосує відповідна кількість  жителів об’єднаної територіальної громади.
Створення цікавих туристичних маршрутів
- один із дієвих способів залучення туристів до самостійного пізнання природи. Екологічна стежка є основною формою реалізації лісового туризму, а також базою створення комплексного екотуристичного продукту. Це завчасно визначений туристичний маршрут, прив’язаний до певної місцевості, на якому розташовані унікальні та типові об’єкти. На новій екологічній стежці планується облаштувати місця для відпочинку – столики із стільцями (з пеньків), альтанки, пірс під навісом на Горині для рибного лову

Голосування за найкращі проекти бюджету міста відбуватиметься з 15 по 30 вересня. Детальніше з усіма проектами можна ознайомитися та проголосувати на сайті міста у розділі «Громадський бюджет». Проголосувати можна, здійснивши верифікацію через BankID або через ЕЦП, а також скориставшись терміналами Приватбанку.
Запрошуємо усіх мешканців громади
, працівників лісового господарства та друзів підтримати голосуванням цей природоохоронний проект.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

4

Лісівники й громадськість ОТГ облаштовують зону відпочинку

Ліс привабливий за будь-якої пори, а в теплі місяці року люди шукають на природі усамітнення та відпочинку. Хочеться заховатися подалі від гамірного міста та повсякденних проблем. Коли з’являються такі думки, потрібно негайно їхати чи йти до лісу, бо він і лікує, і надихає, і дарує енергію.

За ініціативи голови Чорноострівської громади Михайла Семеновича Дзіся та керівництва ДП «Проскурівське лісове господарство» вирішили створити місце відпочинку для населення. Тому на території Хмельницького лісництва, неподалік населеного пункту Чорний Острів спільно облаштовують новий рекреаційний пункт. Тут будуть ошатна альтанка, що створюватиме відчуття затишку та комфорту, місця для приготування їжі на багатті, столи із зручними лавками, місця для збору сміття. Це буде другий рекреаційний пункт на території лісництва.

Варто зазначити, що співпраця підприємства з жителями Чорноострівської об’єднаної територіальної громади є постійною. Це і спільне садіння лісу, і прибирання лісових масивів від засміченості побутовими відходами.

Проскурівське лісове господарство ласкаво запрошує гостей відвідувати зони відпочинку. Особливе прохання до них – дотримуйтесь чистоти та охайності. Бережімо природу і красу лісу!

Прес-служба ДП «Проскурівський лісгосп».

1 2 3