ЕКОКЛАС ПІД ВІДКРИТИМ НЕБОМ

 

Проєкт «Екоклас під відкритим небом» спрямований на створення навчального, оптимального, безпечного і корисного середовища. Він зявився в Нетішині,на території Центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Екоклас під відкритим небом – альтернатива шкільним кабінетам. Ініціатором його створення стала група, очолювана директором Центру та лісничим Нетішинського лісництва Андрієм Ткачуком.

Зелений екоклас зробить освітній процес у позашкільному закладі більш сучасним та інтерактивним, формуватиме екологічну свідомість у дітей та сприятиме втіленню практик екологічної поведінки; підтримуватиме ініціативність, творчість, самостійність. Тут можна проводити як заняття гуртків еколого-натуралістичного, так і туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів.

Я вдячна Віктору САПОЖНІКУ, директору ДП «Славутське лісове господарство», Володимиру МАЦУНУ, помічнику лісничого, Тамілі СОБОЛИК, директору ЗЗСО №1, Юрію Кравчуку, Олександру ОСАДЧОМУ, педагогічним працівникам центру, за допомогу і розуміння, за гарний подарунок.

На заняттях в екокласі діти шукатимуть оригінальні способи комунікації з ровесниками на тему еко-відповідальності; креативні шляхи поширення екологічної інформації та проведення акцій з метою розвитку інтересу серед мешканців міста до особистої участі у сталому розвитку Нетішинської ОТГ та відповідальності за її долю.

 

 

Олена МАТУС,

директор ЦТКУМ, м. Нетішин.

 

в г а б

Щодо незаконного втручання у діяльність Держлісагентства

Вважаємо за необхідне інформувати громадськість.

З часу призначення Голови Державного агентства лісових ресурсів України Василя Кузьовича пройшло не більше двох місяців. Приступивши до виконання своїх обов’язків ним було розпочато роботу в напрямку відновлення довіри громадськості до лісової галузіздійснення заходів щодо запобігання корупціїзабезпечення прозорої та відкритої діяльності Держлісагентстватериторіальних органівпідприємствустанов і організаційщо належать до сфери його управління.

Нещодавно в одному з робочих приміщень Держлісагентства було виявлено технічні прилади для негласного зняття інформаціїОкрім того неодноразово було виявлено стеження за керівником відомства.

У таких діях вбачається безпосереднє втручання, як в діяльність центрального органу державної влади, так і Голови Держлісагентстваз метою тиску та впливу на прийняття рішень.

У відповідності до Конституції України не допускається збираннязберіганнявикористанняпоширення конфіденційної інформації про особу без її згодикрім випадківвизначених законом, і лише в інтересах національної безпекиекономічного добробуту та прав людини.

З метою розслідування можливих фактів незаконного використання технічних засобів негласного зняття інформації Державне агентство лісових ресурсів України звернулося з відповідною заявою до Служби безпеки України, якою за вказаним фактом вже зареєстровано кримінальне провадження.

Прес-служба Держлісагентства.