ВІДЗНАЧЕНІ ЗА СУМЛІННУ ПРАЦЮ

З нагоди Дня працівника лісу велика група фахівців підприємств і апарату Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства одержала відомчі нагороди

 

Нагрудний знак «За бездоганну службу в державній лісовій охороні»

 

ЗАБЛОЦЬКИЙ

Олександр

Васильович

головний лісничий державного підприємства «Шепетівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управління лісового та мисливського господарства;

КІРІЧОК

Олександр

Валерійович

лісничий Романінського лісництва державного підприємства «Славутське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ЛУКОМСЬКИЙ

Олександр

Олександрович

головний лісничий державного підприємства «Новоушицький лісгосп» , який координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ЛЮБІНЕЦЬКИЙ

Анатолій

Войціхович

лісничий Віньковецького лісництва, державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство» , яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

РУДИК Микола Миколайович

майстер лісу Струзького лісництва державного підприємства «Новоушицький лісгосп» , яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

СТЕЦКЖ Віктор Петрович

лісничий Сатанівського лісництва державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

 

Нагрудний знак «Відмінник лісового господарства України»

 

 

БЕЗНОСКО Юрій Леонідович

заступник начальника управління – начальник відділу використання лісосировинних ресурсів Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства;

БІЛЕЦЬКИИ Юлій Цезарович

лісничий Хутірського лісництва державного підприємства «Славутське лісове господарство» яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ВОИТОВИЧ Віктор Анатолійович

лісничий Прибузького лісництва державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ДМУХІВСЬКИИ Микола Йосипович

лісничий Головчинецького лісництва державного підприємства «Летичівське лісове господарство» яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

НОСА

Олег Михайлович

лісничий Панівецького лісництва державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство» яке координується Хмельницьким обласним управлінням

 

 

Почесна грамота Державного агентства лісових ресурсів України

 

БАЗЕЛЮК Олександр Васильович

тракторист Старосинявського лісництва державного підприємства «Староконстянтинівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ГНІЗДОВСЬКИИ Руслан Петрович

головний бухгалтер державного підприємства «Славутське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ДЗІКОВСЬКИИ Віктор Броніславович

лісник Віньковецького лісництва державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

КОБЕРНИЦЬКИЙ

Олександр

Еригорович

верстатник деревообробних верстатів лісокомплексу державного підприємства «Шепетівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

МАРТИНОВ Ігор Ігорович

провідний інженер з лісових культур державного підприємства «Ізяславське лісове господарство» яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства

МАЦУН

Володимир Петрович

помічник лісничого Нетішинського лісництва державного підприємства «Славутське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

МЕЛЬНИК

Олександр

Анатолійович

майстер лісу Зеленокуриловецького лісництва державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

НІКОЛАИЧУК Оксана Іванівна

головний бухгалтер державного підприємства «Летичівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ПАЛАШ

Віктор Васильович

головний інженер державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ПОЯН

Євген Євгенович

лісник Кадиївецького лісництва державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

САСЮК Андрій

Володимирович

директор Національного природного парку «Мале Полісся», який координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства ;

СІНЬКОВ

Олександр

Вікторович

тракторист на лісозаготівельних роботах Струзького лісництва державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ТОМЧУК

Володимир Павлович

майстер лісу державного підприємства «Староконстянтинівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

 Подяка Голови Державного агентства лісових ресурсів України

 

ВОИТОВИЧУ Вадиму Івановичу

майстру цеху з переробки деревини державного підприємства «Ізяславське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ГАВРИЛЮКУ

Віталію

Миколайовичу

головному лісничому державного підприємства «Проскурівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

год

Ігорю

Володимировичу

лісорубу 6 розряду Струзького лісництва, державного підприємства «Новоушицьке лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ГОСУДАРСЬКОМУ

Валентину Валентиновичу

ліснику Полонського лісництва державного підприємства «Шепетівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

КОРІНЕЦЬ

Андрію Омеляновичу

головному спеціалісту відділу використання лісосировинних ресурсів Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства;

ЛАЗОР Миколі

Володимировичу

старшому майстру Летичівської дільниці переробки деревини державного підприємства «Летичівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ЛАВРЕНЮКУ Миколі Юрійовичу

верстатнику деревообробного верстату цеху переробки деревини державного підприємства «Староконстянтинівське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ОСІПОВУ

Володимиру

Володимировичу

водію автотранспортного засобу державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ПОЄНКУ

Олександру

Станіславовичу

водію автотранспортного засобу державного підприємства «Славутське лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ПОМАЛЯ

Павлу В’ячеславовичу

майстру лісу Городоцького лісництва державного підприємства «Ярмолинецьке лісове господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

ФІЛЬВАРОЧНОМУ Василю

Олександровичу

лісорубу 6 розряду Пархомівського лісництва державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство», яке координується Хмельницьким обласним управлінням лісового та мисливського господарства;

 

 

 

 

 

 

Почесна грамота Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства:

  1. Дідик Владислав Вікторович – завідувач проміжного складу Струзького лісництва ДП «Новоушицьке ЛГ»
  2. Кондратов Сергій Сергійович – начальник декоративно-квіткового розсадника ДП «Новоушицьке ЛГ»
  3. Савчук Сергій Миколайович – тракторист-машиніст лісогосподарського виробництва категорії Е ДП «Ізяславське ЛГ»
  4. Тіторчук Михайло Сергійович – верстатник деревообробних верстатів цеху переробки деревини ДП «Ізяславське ЛГ»

5. Кіра Юрій Анатолійович – лісник Старокостянтинівського лісництва ДП «Проскурівське ЛГ»

6. Громик Вадим Валерійович – лісничий Ташківського лісництва ДП «Славутське ЛГ»

7. Потапчук Анатолій Олександрович – помічник лісничого Славутського лісництва ДП «Славутське ЛГ»

  1. Макарчук Вадим Миколайович – лісник Климентовицького лісництва ДП «Шепетівське ЛГ»

9. Кирильчук Анна   Олександрівна – інженер з лісових культур 1-ї категорії ДП «Шепетівське ЛГ»

10. Поліщук Василь Миколайович – вальник лісу 6 розряду ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

11. Вихівська Катерина Миколаївна – інженер з охорони праці ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

12. Кліщинський Олег Володимирович – лісничий Кадиївецького лісництва ДП «Кам’янець-Подільське ЛГ»

13. Долінський Віктор Антонович – лісник Подільського лісництва ДП «Кам’янець-Подільське ЛГ»

  1. Великий Володимир Васильович – лісник Віньковецького лісництва державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство”.
  2. Галянчий   Олександр     Анатолійович – водій  Ярмолинецького гаража   ДП «Ярмолинецьке   лісове господарство»
  3. Мотревич Іван Петрович – машиніст – кранівник (навантажувача) Михайлівського лісництва ДП «Хмельницьке ЛМГ»

17. Кравченко Микола Іванович – лісоруб 6 розряду Пархомівського лісництва ДП «Хмельницьке ЛМГ»

18.Мельник Павло Васильович – cтарший майстер лісу Головчинецького лісництва ДП «Летичівський лісгосп»

19. Савіцький Андрій Андрійович – лісник Козачанського лісництва ДП «Летичівський лісгосп»

20. Співак Олексій Віталійович – Майстер на лісозаготівельних роботах   Летичівського лісопункту ДП «Летичівський лісгосп»

 

Подяка начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства:

1. Стецюк Вадим Петрович – старший майстер лісу Браїлівського лісництва ДП «Новоушицьке ЛГ»

2. Дудчак Олександр Володимирович – тракторист на лісозаготівельних роботах Струзького лісництва ДП «Новоушицьке ЛГ»

3. Топоровський Сергій Борисович – помічник лісничого Браїлівського лісництва ДП «Новоушицьке ЛГ»

4. Кривий Сергій Віталійович – інженер лісового господарства ДП «Новоушицьке ЛГ»

5. Бундук Андрій Якович – лісник Новоушицького лісництва ДП «Новоушицьке ЛГ»

6. Цілінський Михайло Григорович – тракторист Плужнянського лісництва ДП «Ізяславське ЛГ»

7. Данилюк Віктор Анатолійович – тракторист Кунівського лісництва ДП «Ізяславське ЛГ»

8. Калитюк Олександр Вікторович – інженер лісового господарства ДП «Ізяславське ЛГ»

9. Позняк Антоніна Дмитрівна – робітник на лісокультурних роботах декоративного розсадника ДП «Ізяславське ЛГ»

10. Краля Андрій Леонідович – заступник головного бухгалтера ДП «Ізяславське ЛГ»

11. Яковина Олександр Іванович – помічник лісничого Волочиського лісництва ДП»Проскурівське ЛГ»

12. Гелетій Ярослав Миколайович – лісник Хмельницького лісництва ДП «Проскурівське ЛГ»

13. Главацький Сергій Юрійович – водій Старокостянтинівського лісництва ДП «Проскурівське ЛГ»

14. Мазуренко Олег Миколайович – лісник Старокостянтинівського лісництва ДП «Проскурівське ЛГ»

15. Іванов Володимир Миколайович – лісничий Городецького лісництва ДП «Славутське ЛГ»

16. Бершеда Сергій Борисович – тракторист ДП «Славутське ЛГ»

17. Веремій Олександр Володимирович – начальник технічно-господарської дільниці

18. Гавришук Василь Михайлович – майстер лісу Жуківського лісництва ДП «Славутське ЛГ»

19. Мандибура Микола Вікторович – лісоруб Минківського лісництва ДП «Славутське ЛГ»

20. Паламарчук Микола Валерійович – лісник Шепетівського лісництва

21. Дідик Петро Степанович – комірник центрального складу

22. Дикун  Михайло Святославович – лісоруб 6 розряду Климентовицького лісництва

23. Петрюков Віктор Леонідович – електрозварник ручного зварювання гаража

24. Москва Роман Мар´янович – помічник лісничого Полонського лісництва

25. Пасальський Володимир антонович – лісник Красилівського лісництва ДП «Старокостянтинівське ЛГ»

Киричук Володимир Олексійович – вальник лісу 6 розряду ДП «Старокостянтинівське ЛГ».

26. Костюк Олександр Андрійович – лісоруб Кадиївецького лісництва ДП «Кам’янець-Подільське ЛГ»

27. Богач Анатолій Антонович – токар Дунаївецького лісокомплексу ДП «Камянець-Подільське ЛГ»

28. Тебенський Богдан Броніславович – провідний інженер лісового господарства

29. Лишень Сергій Станіславович – помічник лісничого Маківського лісництва ДП «Кам’янець-Подільське ЛГ»

30. Кучерявий Антон Леонтійович – лісоруб Дунаївецького лісництва ДП «Кам’янець-Подільське ЛГ»

31. Лукащук Юрій Олександрович – фахівець з екологічної освіту НПП Мале Полісся

32. Літвінова-Юркевич Марина Вікторівна – юрисконсульт НПП Мале Полісся

  1. Жищинський Андрій Сергійович – машиніст-кранівник Лісоводського нижнього складу державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство
  2. Ковальчук Анатолій Васильович – лісник Городоцького лісництва державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство”.

35. Лопатюк Сергій Олексійович – лісоруб 6 розряду Зіньківського лісництва державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство”.

36. Стецюк Валентин Миколайович – менеджер зовнішньої економічної діяльності державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство”.

37. Бик Антоніна Володимирівна – бухгалтер Лісоводського нижнього складу державного підприємства “Ярмолинецьке лісове господарство”.

38.Яцишин Валерій Леонідович – навалювальник – штабелювальник 4 розряду нижнього складу станції Богданівці ДП «Хмельницьке ЛМГ»

39. Нечипорук Олександр Вікторович – майстер Деражнянської дільниці навантаження деревини ДП «Хмельницьке ЛМГ»

40. Яцунь Олег Олексійович – машиніст – кранівник (навантажувача) 6 розряду Прибузького лісництва ДП «Хмельницьке ЛМГ»

41. Журавльова Світлана Василівна– бухгалтер 2 категорії Хмельницького лісництва ДП «Хмельницьке ЛМГ»

42. Хіблень Олег Васильович – лісник Чорноострівського лісництва ДП «Хмельницьке ЛМГ”

43.Черняк Василь Леонідович – лісник Бохнянського лісництва

44.Бадюк Сергій Володимирович – майстер Летичівської дільниці переробки деревини

45. Денисюк Валерій Вікторович – помічник верстатника 3 розряду Летичівської дільниці переробки деревини

46. Присяжнюк Сергій Іванович – лісоруб 6 розряду Вовковинецького лісництва

47. Терещук Дмитро Володимирович – навальник – штабелювальник деревини Деражнянського лісокомплексу

48. Ференц Руслан Миколайович – лісник Головчинецького лісництва.