Я прибрав – твоя черга!

Щороку у треті вихідні вересня світова екологічна спільнота прибирає узбережжя морів, річок, інших водних об’єктів у рамках Міжнародного дня чистих берегів.

Працівники НПП «Мале Полісся» також долучилися до цієї ініціативи та прибрали від сміття берег річки Горинь. «Я прибрав – твоя черга!» – прийми виклик! – це заклики до екологічної свідомості українців.

Наразі проблема засмічення побутовим сміттям річок, морів та океанів набрала глобальних масштабів. Велика тихоокеанська сміттєва пляма сягає розмірів, які дорівнюють чотирьом площам України. Є нагальна необхідність зупинити перенос сміття водними шляхами. З цією метою більшість країн світу долучається до Міжнародного дня чистих берегів.

Звертаємося до жителів області з проханням не смітити, постійно прибирати захисні смуги уздовж річок та навколо водойм. Це зробити зовсім не важко. І наступного разу приїхати відпочивати буде приємніше, коли берег гарний і чистий.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

зображення_viber_2020-09-18_20-43-18 зображення_viber_2020-09-18_20-43-53 зображення_viber_2020-09-19_09-51-56 зображення_viber_2020-09-19_09-51-34 зображення_viber_2020-09-18_20-44-14 зображення_viber_2020-09-19_09-52-30 зображення_viber_2020-09-19_09-54-00 зображення_viber_2020-09-18_20-43-12

ПРОТИПОЖЕЖНІ ЗАХОДИ У СЛАВУТСЬКОМУ ЛІСГОСПІ

Зі слів директора ДП «Славутське лісове господарство   В. В. Сапожніка, щодня державна лісова охорона проводить рейди найбільш сприятливими для виникнення пожеж лісовими ділянками, особливо це стосується тих, де ростуть хвойні породи дерев. Загалом у нас 24 тисячі гектарів угідь, 70 відсотків – соснові насадження.

Влаштовано 35 кілометрів мінеральних смуг, доглянуто 30 кілометрів протипожежних розривів, перекрито 3 позапланові дороги. У нас є три спостережні вежі. Висотою від 30 до 50 метрів у залежності від того, у яких угіддях вони розташовані. На них цілодобово функціонують відеокамери спостереження. Відео постійно передається на пульт нагляду в диспетчерську підприємства. Ситуація моніториться цілодобово. Контролюються з веж і лісові угіддя сусідніх лісгоспів і у разі потреби допомагаємо їм.

У комплексі заходів, які були спрямовані на підвищення ефективності боротьби з пожежами, провідне місце займала організація служби державної лісової охорони та її практична діяльність з контролю за дотриманням правил пожежної безпеки в лісі, недопущення та своєчасного виявленню виникаючих спалахів, з оперативного вжиття заходів по боротьбі з лісовими пожежами.

Виставлено 27 екземплярів наочної агітації та опубліковано 4 виступи в засобах масової інформації, аби вкотре застерегти мешканців суворо дотримуватися правил пожежної безпеки. Співробітники державної лісової охорони, єгері, технічний персонал, керівники та адміністрація підприємства завжди готові стати в бій із вогняною стихією. Налагоджена чітка співпраця із службою охорони праці, рятувальниками, військовими, іншими силовими та владними структурами. Щороку на початку сезону проводимо командно-штабні навчання. Дякуємо за допомогу та підтримку громадськості та небайдужих місцевих мешканців. Адміністрацією Славутського лісгоспу вживаються всі необхідні заходи для профілактики та недопущення загорань на території підприємства і у лісових масивах.

Прес служба ДП «Славутський лісгосп».

20200902_165328

Вітальний адрес з нагоди Дня працівника лісу від Кабінету Міністрів України

dklg.kmu.gov

 

 

 

 

 

Шановні працівники лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України!

Від імені Уряду і від себе особисто щиро вітаю Вас з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу!

Від Вашої професійної, невтомної та самовідданої праці залежить збереження зеленого багатства нашої держави, забезпеченість населення територіальних громад робочими місцями, наповнення бюджетів усіх рівнів.

У цей святковий день прийміть слова вдячності за вагомий внесок у розвиток державного сектору економіки та вірність професійному обов’язку.

Нехай здійсняться Ваші мрії, нехай мир і спокій прийдуть до Ваших осель, а повага від людей оберігає на життєвому шляху.

Дякую Вам за щоденну працю і надійний захист нашого національного багатства!

З повагою

Прем’єр-міністр України

Денис Шмигаль