Виробничі завдання виконують чітко

ДП   «Старокостянтинівське  лісове  господарство»  успішно виконує виробничу програму року.  За 9 місяців заготовлено 43259 кубометрів ліквідної  деревини. Підприємство активно підтримувало вітчизняних виробників продукції переробки деревини. На внутрішньому ринку реалізовано 39,9 тис. кубометрів  лісопродукції в круглому вигляді на суму понад 44 млн. грн. Крім того пущено  на  власну  переробку 3678 кубометрів низькосортної деревини або 8,5 % від обсягу лісозаготівлі.  Середня реалізаційна ціна кубометра знеособленої деревини (крім переробки та власних потреб) за звітний період становила 1106,78 грн. без ПДВ.

На експорт реалізація необроблених лісоматеріалів в круглому вигляді не проводилась. Натомість реалізовано продукцію переробки низькосортної деревини класу якості D у вигляді пиломатеріалів дубових, ясенових, грабових та соснових в обсязі 780 кубометрів на суму понад 2 млн.грн.

Заготівля деревини лісосічного  фонду    2020  року, подальше вивезення  та    реалізація  деревини     проводились  ритмічно. згідно виробничих програм підрозділів лісгоспу. Підприємством  ведеться значна робота  із  споживачами дров’яної деревини непромислового призначення  з метою  забезпечення їх   в  опалювальний  сезон  2020-2021 років     не лише  з  початком   опалювального сезону, але і  впродовж   весняно-літніх  місяців  цього року. З  метою  підтримки програми енергонезалежності та задоволення зростаючого   попиту  населення, підприємств, організацій   в зоні  діяльності   лісгоспу,  за 9 місяців поточного року  реалізовано  16,9 тис. кубометрів  дров’яної деревини непромислового призначення. З них понад 5,1 тис. кубометрів для забезпечення потреб населення і підприємств соціальної сфери.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

1

“Зелені зустрічі”: в Держлісагентстві обговорили озеленення України

«Озеленення України розширює кордони». В Держлісагентстві обговорили реалізацію проєкту озеленення України та висадження «1 000 000 дерев за 1 добу». Сьогодні, 7 жовтня, в Держлісагентстві відбулась робоча зустріч щодо масштабного озеленення України, акції, яка відбудеться 17 жовтня.

Під час зустрічі Державне агентство лісових ресурсів України Василь Кузьович зазначив, що навесні лісівниками висаджено 140 мільйонів сіянців на площі 23 тисячі гектарів, ще близько 230 гектарів планується залісити восени. Всього лісівники восени планують висадити 1,4 мільйона сіянців. В основному будуть висаджувати сосну, дуб, бук, ясен, тощо. Акції з посадки дерев проходитимуть по всій Україні у різній формі, це і висадження лісосмуг, заліснення на зрубах та закладання алей, парків і індивідуальні висадження на прибудинкових територіях.

Понад 50 тисяч волонтерів з усієї України готові приєднатися до акції «Озеленення України».

Про це розповіла голова благодійної організації «Благодійний фонд «Озеленення України Ганна Крисюк: «Як повідомили наші волонтери по обласним осередкам, в Україні виявили бажання взяти участь в акції понад 50 тисяч волонтерів. Але ми розуміємо, що враховуючи пандемію, висадка буде виключно в індивідуальних формах і невеликими групами людей на відкритих майданчиках із дотриманням усіх карантинних правилах і норм. Також на офіційному сайті проєкту є форма, де люди самі біля будинку можуть висадити дерево, надіслати фото, геолокацію на сайт і також стати учасниками колективної історії успіху українців », – сказала Ганна Крисюк.

В рамках акції учасники планують висаджувати 25 видів дерев і, що важливо, брати на себе відповідальність догляду за всіма деревами, які будуть висаджувати. Віримо, що ця акція буде позитивною колективною історією успіху українців і розвиватиме екокультуру серед людей.

Запрошуємо всіх долучитися до зеленої акції!

Прес-служба Держлісагентства