Навчання з впровадження нових стандартів

З 1 січня 2019 року в Україні почали діяти нові стандарти якості деревини. У всіх підрозділах ДП «Шепетівський лісгосп» перед їх впровадженням  провели теоретичні навчання, під час яких ознайомлювалися з основними положеннями, критеріями, класифікаціями та правилами сортування лісоматеріалів круглих листяних та хвойних порід.

Нещодавно для лісничих, помічників та майстрів лісу підприємства організували  практичні навчання з впровадження нових стандартів якості деревини. На території лісокомплексу всі присутні мали змогу продемонструвати свої знання, обговорити нюанси у визначенні класу якості, норм сортування круглого лісу.

Згідно з новими стандартами колоду вимірюють за серединним діаметром і сортують за чотирма класами якості – А, В, С, D для хвойних і твердолистяних порід: дуб, бук, ясен, клен та інші; і за трьома – А, В, С для м’яколистяних (тополь). Це дало можливість гармонізувати національні стандарти з європейськими.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

6 1 2 3 4 5

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>