Липова алея прикрасить мікрорайон

Світ відзначив 21 березня Міжнародний день лісу, який проходив під гаслом «Ліси та освіта».Саме  цього дня  розпочалася всеукраїнська акція «Майбутнє лісу в твоїх руках», що триватиме до 20 квітня  – Дня довкілля.  .

 Працівники ДП «Шепетівський лісгосп» проводять низку заходів серед учнівської молоді, спрямованих на привернення уваги до відновлення, збереження лісів від вирубування, пожеж,  природних катастроф, впливу комах-шкідників, хвороб та інших причин, що значно зменшують лісистість планети.

У шкільних лісництвах для найменших учнів проходять зустрічі, лекції, відкриті уроки з наставниками на тему «Ліс – наше майбутнє». Старші учні беруть участь у створені лісових насаджень, алей, прибиранні лісових масивів від засмічення.

Так, учні шкільного  лісництва «Юнацька варта» Шепетівського НВК №3 імені Натана Рибака  днями разом з лісівниками заклали липову алею поблизу своєї школи, яка буде радувати жителів мікрорайону.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>