Врожай закладають навесні

У ДП “Новоушицьке лісове господарство” поступово нарощують виробництво продукції побічного користування. Так, у Браїлівському лісництві торік посадили 0,5 га саду інтенсивного вирощування. Він  розширив уже існуючий сад до гектара.

Для  підвищення  продуктивності саду та забезпечення його належного фітосанітарного стану лісова охорона Браїлівського лісництва у січні  провела обрізку крон старшого плодового насадження. В молодій частині саду  при консультуванні досвідчених спеціалістів здійснено закладку крон майбутніх дерев, їх формування під інтенсивне вирощування.

Успішне вирощування саду та отримання високих врожаїв потребує постійного та своєчасного догляду. На початку квітня в міжряддях проведено механізований догляд, щоб не допустити задерніння ґрунту та розвитку злакових бур’янів. А з початком розпускання бруньок здійснено комплексний обробіток саду інсектицидно-фунгіцидним розчином для боротьби із різними шкідниками та хворобами плодових насаджень.

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

IMG-eb990276878da6af3182847d8fe776f8-VIMG-ead524ee0a3ae502faf667569635aaca-V

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>