Працівники Проскурівського лісгоспу закликають населення дотримуватися чистоти на лоні природи

   ДП «Проскурівський лісгосп» кожної весни, і ця не стала виключенням, в рамках акції «За чисте довкілля» організовує прибирання, аби підготувати ліс до свіжої молодої зелені, щоб пахло в ньому хвоєю й травами, а не викинутим сміттям. Цього разу чистоту наводили в  кварталі №10 Хмельницького лісництва.

   Всі працівники завзято трудилися задля природи, чистого повітря і просто  естетичного задоволення. Чому ж відпочиваючі вважають, що залишений ними безлад зникне сам по собі? Чому так важко кожному просто прибрати після себе? Ці питання часто постають і озвучуються та чомусь не доходять до людських сердець.

   Шановні жителі міста Хмельницького й району, ДП «Проскурівський лісгосп» звертається до вас з проханням поважати людську працю та одне одного!  Не смітіть у лісі, адже він для вас безвідмовний і в той же час проти вас безпорадний!

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.

20190418_165743 20190418_162428

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>