Відпрацьовували спільні дії з гасіння лісової пожежі

     Лісова пожежа – одне з найскладніших стихійних явищ, яке за декілька хвилин знищує десятки гектарів зелених масивів. З появою перших теплих весняних променів і аж до пізньої осені працівники лісового господарства завжди напоготові, щоб не допустити найменших спалахів, як в лісі, так і поблизу нього.

     Тому першочерговими завданнями для працівників ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” є профілактика та недопущення виникнення лісових пожеж, а також оперативна ліквідація можливих лісових загорань.

      З метою відпрацювання на практиці спільної взаємодії з ліквідації лісових пожеж  в Красилівському та Самчиківському лісництвах відбулися пожежно-тактичні навчання працівників лісової охорони, сил цивільного захисту, пожежно-рятувальних частин ГУ ДСНС міст Старокостянтинова та  Красилова.

      Відпрацьовувалися спільні дії з гасіння лісової пожежі працівниками лісової охорони із залученням додаткових сил і техніки аварійно-рятувальної служби, взаємодія та порядок організації підрозділів, що залучаються до гасіння лісової пожежі.

 Прес-служба   ДП”Старокостянтинівське лісове господарство”
20190515_091600 ?????????? viber image 2019-05-15 , 16.49.50

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>