У МАГИ ЛЮБОВ ФЕОДОСІЇВНИ – ЮВІЛЕЙ!

   Енергійна, ініціативна в роботі та громадських справах, душа колективу, гарна господиня – такою знають лісівники Хмельниччини Любу Феодосіївну Магу – старшого інспектора обласного управління лісового та мисливського господарства. Вона віддала галузі 35 кращих  років життя.

   У лісовій системі  працює з 1984 року на різних посадах. А з 2005 – старший інспектор при керівництві, з 2010 – старший інспектор відділу бухгалтерського обліку та економічного аналізу. Грамотний, сумлінний спеціаліст. Поставлені завдання завжди виконує своєчасно та якісно, подаючи гарний приклад молодим.

 Люба Феодосіївна користується повагою в колективі апарату обласного управління та в лісогосподарських підприємствах. За сумлінну працю заслужено відзначена грамотами й подяками управління, іменним годинником. А з нагоди ювілею Л.Ф. Мага нагороджена Почесною Грамотою Хмельницької облдержадміністрації.

   Колектив апарату управління щиро вітає Любов Феодосіївну з іменинами. Бажаємо бути щасливою, коханою, життєрадісною. Нехай мрії здійснюються, нехай кожен день дарує щирі посмішки, улюблені квіти, яскраві барви натхнення та приємні зустрічі з близькими і колегами. Міцного Вам здоров’я та добрих сподівань для жіночого серця!
IMG_0006

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>