Сезон тиші завершився

Завершився  сезон тиші в лісах. Працівники   ДП «Кам’янець-Подільськелісове господарство»  в цей час не проводили жодного господарського заходу на об’єктах притродно-заповідного фонду, який  займає   16,4 тисяч гектарів (65 відсотків угідь підприємства). Особливо дотримувалися заборони на проведення будь-яких санітарних рубок , адже весняні санітарні рубкизривають гніздування різних видів птахів, передусім хижих. А також заважають розмноженню  звірів, у тому числі мисливської фауни.

Натомість, для приваблювання   птахів і диких тварин в  урочищах лісівники  розвішували синичники та шпаківні, розкладали сіль в солонці. Рейдовими бригадими  з числа лісової охорони, здійснювались виїзди в лісові масиви для  виявлення та  попередження  дотримання спокою відвідувачами та відпочивальниками.

Наразі спеціалісти лісгоспу разом з науковцями НПП ”Подільські Товтри» обстежують  ділянки лісу  та погоджують роботи в межах призначених санітарно-оздоровчих заходів.

Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

зяблик косуля

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>