НПП «Мале Полісся» співпрацює з Славутським лісгоспом

У ДП «Славутське лісове господарство» з′явилися перші саджанці, вирощені за польською суперсучасною технологією, яка допомагатиме висаджувати на Поліссі лісові культури із закритою кореневою системою.

Працівники НПП «Мале Полісся», які тісно співпрацюють з лісівниками Славутчини,  детально вивчають перспективну діяльність цеху з переробки та зберігання лісонасіннєвої сировини, вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою та плани на майбутнє підприємства. Тут – необмежені можливості для дослідницької та наукової роботи.

Цікавим для науковців є види різних ботаніко – географічних груп флори, довготермінове зберігання жолудя звичайного.   Всі позитивно оцінюють роботу нашого підприємства, яке є одним з перших в Україні, де застосовуються передові технології в лісовому насінництві та вирощуванні лісового садивного матеріалу.

Як повідомлялося раніше, за допомогою лінії Славутський лісгосп висіяв  понад 400 тисяч насінин в контейнери для вирощування садивного матеріалу із закритою кореневою системою, а саме такі основні лісоутворюючі породи:  сосна звичайна , модрина європейська, ялина європейська, бук лісовий, дуб звичайний.

Річна продуктивність комплексу становить  мільйон сіянців із закритою кореневою системою. У перспективі з використанням наявних теплиць на підприємствах Хмельницького ОУЛМГ сумарна кількість вирощеного садивного матеріалу становитиме близько 3 мільйлнів  сіянців із закритою та покращеною кореневою системою.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

IMG_20190627_094716

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>