ЛІС ШАНУЄ ВИТРИВАЛИХ

Петру Арсентійовичу Святному 5липня – 65! Народився він у Гречинцях Летичівського району. По закінченні середньої школи навчався у профтехучилищі. Рік перед службою в армії працював на будівництві, столярував. Добре виходило, бо руки мав умілі. Але більше тягнуло до техніки. Після двох років служби пішов на курси у ДТСААФ.

Шоферував у Снітівському колгоспі, спочатку на молоковозі, потім на ГАЗ-52. Шістнадцять сезонів відпрацював на комбайні. А взимку розвозив на ферми солому, фураж. Петро Арсентійович не боявся ніякої роботи, працював допоки не розпалися колгоспи..

А першого квітня 16 років тому Петро Святний прийшов у Летичівський лісгосп. Спочатку перевозив деревину на ЗІЛ-131, більше шести років – на «Уралі». Петро Арсентійович – професіонал. Автомобіль знає досконало. Молодшим не лише порадить, підкаже, а й допоможе в ремонті.

« Незважаючи на погодні умови, виїде з будь-якої ділянки лісу, так як вийде з будь-якої ситуації. І головне – колегам завжди підніме настрій», – так про досвідченого шофера розповідає начальник лісопункту В.Г. Івасюк. Зараз «Урал» ветерана на ремонті, «Буфер ще треба порівняти, резину поміняти, мотор відремонтований… і ми в строю», по-молодечому сміється шофер-пенсіонер.

А гумор йому завжди в нагоді. І на роботі, і вдома. Варто Святному з»явитися в родинах його доньокок – стає весело. Дві доньки має, онуків і правнука Пашу, яким найбільше втішається. Зяті теж роботящі.

І хоч Петро Арсентійович вже сім років, як на пенсії, але позаздрили б і молоді. Зі Снітівки, в якій проживають з дружиною з 1975року, дістається до Летичева, звідси – до лісу. Спозаранку – свої клопоти по господарству. А вже зранку – проблеми лісогосподарські.

. Працівники Летичівського лісового господарства щиро бажають ювілярові усіляких гараздів!

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

???????????????????????????????

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>