Змагання вальників лісу

На території Струзького лісництва ДП «Новоушицьке лісове господарство» відбулися змагання вальників лісу. Розпочалися вони з виступу директора підприємства П. А. Стецюка й ґрунтовного інструктажу з техніки безпеки, який провів інженер з охорони праці лісгоспу В. В. Кривий. Перед змаганнями здійснено перевірку технічного стану бензомоторних пил та інших інструментів, проведено жеребкування учасників.

Їм потрібно було продемонструвати професійні навички в завданнях, які, власне, й стали основними номінаціями конкурсу: звалювання дерева, раціонально точний розпил колоди, комбінований розпил та підготовка бензопили до роботи. Оцінювалися точність виконання усіх етапів конкурсних завдань та час. Разом з тим постійно зверталася увага на неухильне дотримання правил техніки безпеки, адже, як засвідчує практика, професія вальника лісу входить у список найнебезпечніших.

У змаганнях взяли участь 13 учасників, які представляли Струзьке, Браїлівське, Новоушицьке лісництва та Новоушицький декоративно-квітковий розсадник.

За підсумками змагань І місце здобув лісоруб Струзького лісництва Р. А. Новіков, ІІ місце — лісоруб Струзького лісництва О. В. Слободянюк, ІІІ місце — лісоруб Струзького лісництва С. П. Романюк. Переможцеві та призерам, а також усім учасникам виплачено підприємством заохочувальні винагороди в залежності від зайнятого місця.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство

dav dav dav dig dav dav dav dav dav

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>