Обговорили завдання, побували на об’єктах

У Cтарокостянтинівському лісгоспі під головуванням директора Ю.Д. Грачука відбулася технічна нарада, в якій взяли участь лісничі та апарат управління. Розглянуто низку питань фінансово-економічного та виробничого напрямків діяльності. Головні спеціалісти відзвітували про результати діяльності за звітний період, окреслили завдання лісогосподарської та фінасової діяльності на серпень. Також висловлено думки й пропозиції щодо покращення роботи підприємства.
Друга частина наради була виїзною. Спочатку відвідали Грицівське лісництво, де проводиться рубка головного користування. Потім було проінспектовано проведення робіт в молодняках. Оглянули лісові культури, серед яких особливу увагу лісівників привернула ділянка, на котрій проведено шпиговку жолудя навесні цього року.
У Самчиківському лісництві побували на ділянках, де проводяться рубки догляду в молодняках, а також оглянули різновікові насадження лісових культур дуба.
Під час оглядів активно обговорювали способи ведення лісового господарства.

Прес-служба ДП “Старокостянтинівський лісгосп”.

изображение_viber_2019-08-09_15-49-38 (1)

IMG_20190808_155139 (1)

IMG_20190808_164339 (1)

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>