Державні лісогосподарські підприємства краю готуються до виставки «Агро-Поділля-2019»

зеленіПідвідомчі підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства постійно беруть участь у обласній сільськогосподарській виставці-ярмарку «Агро-Поділля». І до тридцять другої за ліком виставки, яка пройде в Хмельницькому, в торгово-сервісному центрі “Поділля”, 7 вересня 2019 року, готуються ретельно.
Передбачається, що експозиція лісівників, як і торік, буде найбільшою. Підприємства уже визначилися з переліком власної продукції, яку не тільки демонструватимуть відвідувачам, а й будуть реалізовувати за цінами виробника. Передусім, це – декоративний посадковий матеріал різних видів і форм рослин, гриби сушені й мариновані, дикорослі ягоди й плоди, фірмові лісові чаї, мед, яблука, а також товари народного споживання.
– Виставкові експозиції мають продемонструвати загалу сьогодення лісівничої, екологічної та виробничої діяльності наших підприємств, перспективи розвитку лісового господарства краю, – зазначив начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко. -Користуючись нагодою, запрошую хмельничан та гостей міста відвідати виставку й ознайомитися з досягненнями лісівників.
Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>