Ліс очима школярів

 

ДП “Новоушицьке лісове господарство” постійно приділяє увагу освітньо-просвітницькій роботі серед учнівської молоді. Вартові зелених шат зустрічаються з школярами, розповідають їм про корисність лісу, залучають до посадки лісу та догляду за ним. А нещодавно лісівники та освітяни організували конкурс малюнків на лісову тематику.

Приємно відзначити, що учні досить активно взяли участь у конкурсі – було надіслано на підприємство понад 50 робіт. Переможцем став учень 5 класу Струзької ЗОШ I-III ст. Володимир Греков. Друге місце зайняла робота Тетяни Зайковської, учениці 8 класу Куражинської ЗОШ I-II ст., гімназія, а третє – Ярослав Пітик – учень 6 класу Зеленокуриловецької ЗОШ I-III ст. Вони отримали грамоти та цінні подарунки.

Цікаві тематичні лекції учням шкільних лісництв прочитали лісничий Новоушицького лісництва В. І. Самсонюк та лісничий Зеленокуриловецького лісництва А. О. Сухар. Особливу увагу було звернено нароль та значення лісових насаджень у житті кожної людини, на природоохоронні властивості лісів, особливості їх посадки та вирощування і роль у цьому процесі лісівників.

 

 

Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

яяя уууу

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>