Продукція Ярмолинецького лісгоспу одержала схвальну оцінку

Стало вже звичним, що Ярмолинецький лісгосп демонструє свою продукцію на виставках не тільки в області, а й у столиці держави. Винятком не стала Міжнародна виставка LISDEREVMASH, що днями проходила в Києві. Від ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» участь у заході взяли Віталій Іванов – головний інженер та Роман Маринич – інженер з комп`ютерних систем лісгоспу.
На експозиціях Державного агентства лісових ресурсів України серед представленої продукції побічного користування лісівничої галузі були також і чаї власної торгової марки Ярмолинецького лісгоспу – «Цілющі чаї Ярмолинеччини». До їх складу входять відбірні фруктові та ягідні збори, багаті на вітаміни із гарантованою натуральною якістю. Для колективу лісгоспу – це висока оцінка, яка підтвердила, що із вмілим та розумним підходом до справи, можна не лише садити і вирощувати якісний ліс, а й не давати пропасти жодній лісовій сировині.
Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

IMG_0156

IMG_0164

IMG_0167

IMG_0118

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>