Міський парк відновлюють громадою

У самісінькому центрі старовинного Ізяслава був міський парк відпочинку з мальовничим краєвидом. Проте, на жаль, через людську байдужість він повністю занепав. Група волонтерів з Ізяслава ініціювала наведення порядку в парку, аби тут знову було затишно відпочивати кожному.
У вересні поточного року стартував місячник з благоустрою. Його мета -привести у належний санітарний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі й спортивні майданчики, дороги, очистити від побутового сміття береги водойм, прибирати кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця поховань видатних осіб. А ще слід ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища, очистити та прибрати смуги вздовж доріг, автобусні зупинки, очистити системи зливової каналізації.
Разом з іншими підприємствами, організаціями до місячника з благоустрою парку неодноразово приєднувався і колектив Національного природного парку «Мале Полісся». Завдяки спільним зусиллям міський парк щодня стає чистішим та кращим.
Більше фото за посиланням; https://drive.google.com/drive/folders/1ik0pwem0pU8tyYkZ2bT-TXdalFegvRn3
Прес-служба НПП «Мале Полісся».

IMG_20190920_125028

IMG_20191004_131302

IMG_20190920_123742

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>