Про посадковий матеріал дбаємо вже зараз

Основна лісоутворююча порода в ДП “Новоушицьке лісове господарство”– дуб звичайний. Підприємство перевиконало завдання по заготівлі жолудів дуба звичайного на 14,3 відсотка й зібрало їх 1600 кілограмів. Це забезпечить лісовідновлення зрубів підприємства посівом і вирощування достатньої кількості сіянців для доповнення лісових культур старших років вирощування та реалізації посадкового матеріалу.

На полях Новоушицького декоративно-квіткового розсадника висіяно 770 кг жолудя дуба звичайного на площі 0,27 га. Роботи виконували трактором МТЗ-82 в агрегаті із сівалкою лісовою універсальною. Цей спосіб висіву спрямований на покращення ефективності вирощування посадкового матеріалу та зменшення ручної праці.

Перед посівом жолуді пройшли усі етапи передпосівної підготовки: флотацію, термотерапію та обробіток протруйником-фунгіцидом “Фунабен-Т”. Зазначені заходи спрямовані перш за все на покращення схожості жолудів, захисту їх від хвороб і частково гризунів та на підвищення якості посадкового матеріалу.

Обсяги посіву жолудів дуба звичайного дозволять ДП “Новоушицьке лісове господарство” повністю забезпечити власні потреби у посадковому матеріалі.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство

1 2 3

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>