Відпочили на Дністрі

Нинішнє літо, на жаль, видалось не таким, як звичайно.Обмеження, дистанція, максимальне дотримання санітарно-гігієнічних норм дошуляли людям. Та профспілка  Ярмолинецького лісгоспу працювала  над пошуком максимально безпечних умов відпочинку для працівників підприємства та їхніх родин.

Голова профкому  Сергій Шутяк  виступив  з пропозицією  провести відпочинок на Дністрі, в оздоровчому  комплексі «Батьківська хата».  І дорога недалека, і відпочинок доступний. Купання, катання на катері, живе спілкування – що ще потрібно для цікавого відпочинку!  Забезпечили дозвілля  38 дорослих та 32 дітей на загальну суму 183тис.грн.

Варто зазначити, що цьогоріч за рахунок профкому підприємства в закладах санаторно – курортного типу «Хмільник» та «Черемош» також оздоровлено двох працівників на суму 20 тис.500грн.

Прес-служба Ярмолинецького лісгоспу.

3 1 2

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>