І рейдові бригади роблять свій внесок

Триває п’ятий, найвищий ступінь пожежної небезпеки в лісах. І саме зараз повсюдно на лоно природи масово виїжджають відпочивати великі й малі компанії. А ще ж – грибники, збирачі ягід. Особливо людно в зелених угіддях Ізяславського, Шепетівського й Славутського лісгоспів, де триває збір чорниці. Рейдові бригади цих та інших підвідомчих підприємств Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства у складі державної лісової охорони, представників поліції, рятувальників, природоохоронців постійно патрулюють ліси.

У рекреаційних пунктах, а також у місцях, де найбільше ягід і грибів, у прилеглих до лісів селах вони роз’яснюють людям правила поведінки в лісі, роздають агітаційні листівки на протипожежну тематику. Цього року вже проведено майже тисячу рейдів у лісах. Звичайно, одночасно бригади звертають увагу й на інші порушення – браконьєрство, незаконні рубки. Але мова сьогодні лише про профілактичну роботу в боротьбі з вогнем.

З настанням нового навчального року вона вестиметься лісівниками й рятувальниками і в школах. Протипожежній тематиці продовжуватимуть приділяти увагу засоби масової інформації, сайти лісогосподарських підприємств.

З початку року в державних лісах на Хмельниччині сталося лише 41 загоряння. Не допущено жодної великої пожежі. Звичайно, це завдяки повсякденній напруженій роботі колективів лісгоспів, цілодобовому відеоспостереженню за лісами. Однак і рейдові бригади роблять свій внесок у попередженні пожеж.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>