ПРОЗВІТУВАЛИ ПРО ВИКОНАНЕ, ПРИЙНЯЛИ НОВИЙ КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

Адміністрація ДП “Кам”янець-Подільський лісгосп” та профспілковий комітет прозвітували на конференції трудового колективу  про виконання умов колективного договору за минулий рік. Водночас відбулася  звітно-виборна профспілкова конференція.

    Про здобутки та проблеми підприємства доповів директор Валерій Пустильний. Він відзначив, що колектив успішно виконав виробничу програму. Зокрема, відновлення лісів проведено на площі 46 га, виконано завдання з формування та оздоровлення лісів, обсяг реалізації продукції  склав 37 млн. грн. До державного і місцевого бюджетів та цільових фондів сплачено  14 млн. грн. Значні кошти спрямовано на придбання нової техніки, охорону праці та задоволення соціальних потреб працівників.        

      Про роботу профспілки відзвітував голова профспілкового комітету Анатолій Сушарник. Доповідач зазначив, що адміністрація лісгоспу дотримувалася колективного договору. Так, чимало зроблено для створення працівникам належних і безпечних умов праці, для забезпечення  соціальних гарантій. Виділялася нецільова благодійна допомога працюючим, ветеранам та пенсіонерам, приурочена до свят та ювілейних дат. 

      Перед присутніми виступили начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко та голова обкому галузевої профспілки В.М. Лісовий. 

      Обговорено звіти представників підрозділів у вигляді живого діалогу. У всіх виступаючих актуальним було питання можливого територіального реформування державних лісогосподарських підприємств і ліквідацію адміністративної структури управління ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” у межах міста Кам’янця-Подільського. 

       Виступаючі оцінили роботу профспілки задовільно, а колективний договір – виконаним. 

       На конференції прийнято  колективний договір лісгоспу на 2021-2023 роки, обрано новий склад профспілкового комітету та ревізійної комісії.  А.А. Сушарника одноголосно  обрано головою профспілкового комітету. 

Пресслужба Камянець-Подільського лісгоспу.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*