Cпільне засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці

Відбулося cпільне засідання комісії оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці 3-го та 4-го рівнів в ДП «Проскурівське лісове господарство». Участь у ньому взяли представники підрозділів, керівники підприємства та заступник начальника Хмельницького ОУЛМГ В.Г. Колесник. Він проінформував про результати перевірки стану охорони праці в ДП “Проскурівське лісове господарство”.

Директор ДП «Проскурівський лісгосп» В.І. Бурковський доповів, що за звітний період на заходи з охорони праці витрачено 84915 грн., з них: забезпечення спецодягом, спецвзуттям, засобами індивідуального захисту – 45074 грн.; проходження медоглядів – 5889 грн.; навчання з питань охорони праці посадових осіб підприємства – 2000 грн.,; механізація вантажно – розвантажувальних робіт – 27652 грн.; усунення впливу на працівників небезпечних і шкідливих виробничих факторів або приведення їх рівнів на робочих місцях до вимог нормативно – правових актів з охорони праці – 4300 грн.

Головний інженер лісгоспу О.С. Костюк у своєму виступі відзначив, що професійне навчання у навчально – методичних закладах області у 2019 році пройшли 2 робітники підприємства, які отримали кваліфікацію вальника лісу 6 розряду в Ярмолинецькому професійному ліцеї. На підприємстві відбувся Тиждень охорони праці, присвячений Всесвітньому дню охорони праці. В його рамках конкурсним комітетом підприємства проведено перевірки стану охорони праці в усіх структурних підрозділах. З метою підвищення професійного рівня лісорубів на базі Хмельницького лісництва проведено конкурс – змагання вальників лісу. Стан охорони праці на підприємстві та результати проведеної роботи постійно заслуховувалися на оперативній нараді в директора лісгоспу з прийняттям відповідних рішень. Питання стану охорони праці щомісячно розглядалися на технічних нарадах лісгоспу, де заслуховувалися керівники підрозділів та накреслювалися заходи з усуненню виявлених порушень.

Періодичний медичний огляд пройшли 100% робітників, які працюють у шкідливих та небезпечних умовах праці, Погоджено з органами Держпраці Акт визначення категорій працівників, які підлягають попередньому (періодичному) медичному огляду та список працівників, які підлягають періодичним медичним оглядам у 2020 році.

Голова профкому лісгоспу Н.І. Шевчук доповіла про соціальний пакет, передбачений трудовим законодавством.

З метою посилення роботи зі створення здорових та безпечних умов праці працюючим, на основі вищевикладеного комісія спільного оперативного адміністративно-громадського контролю за станом охорони праці 3-го та 4-го рівня прийняла рішення:

– всім лісничим та керівникам структурних підрозділів ДП «Проскурівський лісгосп» забезпечити проведення оперативного адміністративно-громадського контролю (першого й другого рівнів) відповідно до Галузевого Положення;

– службі охорони праці лісгоспу посилити вимогливість до працюючих з дотримання інструкцій і правил охорони праці в лісовому господарстві та лісовій промисловості.

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.

Рисунок1 Рисунок4 Рисунок3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*