CПІЛЬНІ ДІЇ ПІД ЧАС ГАСІННЯ «ЛІСОВОЇ ПОЖЕЖІ» БУЛИ ЗЛАГОДЖЕНІ

Днями в Чорноострівському лісництві  ДП «Хмельницьке лісомисливське господарство» працівники підприємства спільно з рятувальниками 4 державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону провели комплексне тактичне навчання з ліквідації умовної лісової пожежі в урочищі «Грузевиця ».

Під час тренувань у відпрацювали взаємодію оперативних служб, протипожежних формувань лісництва, оперативно-рятувальних підрозділів ДСНС та добровільних пожежних дружин на ліквідації умовної пожежі в лісовому масиві. А також перевірили рівень підготовки начальницького складу підрозділів у організації та керуванні під час ліквідації загоряння на території лісництва.

За тактичним задумом, в посушливий період відпочивальники не загасили багаття. Це призвело до горіння сухої трави біля лісу. Вогонь швидко перекинувся на нижній шар в лісовому масиві. Існувала загроза розповсюдження пожежі на значну площу. Прибувши за викликом, вогнеборці спільно з лісівниками спершу локалізували осередок загоряння, аби не допустити подальшого поширення вогню, а згодом остаточно ліквідували умовну пожежу.

 

Рятувальники і лісівники вкотре звертаються до громадян з проханням суворо дотримуватись правил пожежної безпеки на відпочинку в лісі. Не розводьте багаття поблизу сухої рослинності та не залишайте недопалки чи сірники на трав’янистій підстилці. Пам’ятайте – порушення правил пожежної безпеки несе загрозу не лише довкіллю, але й вашому життю і здоров’ю.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

 3 4 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*